برگزاری 220 عنوان برنامه همزمان با هفته ناجا در استان مرکزی

استانها / مرکزی

http://fna.ir/49gzs ۰ برگزاری 220 عنوان برنامه همزمان با هفته ناجا در استان مرکزی

رئیس ستاد برگزاری هفته ناجای استان مرکزی از برگزاری 220 عنوان برنامه همزمان با هفته ناجا در استان خبر داد.

برگزاری 220 عنوان برنامه همزمان با هفته ناجا در استان مرکزی

علی اصغر یوسفی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اراک به مناسبت هفته ناجا اظهار کرد: شعار امسال هفته نیروی انتظامی پلیس هوشمند ـ امنیت پایدار است که برنامه‌های هفته ناجا نیز با محوریت این شعار طراحی شده‌اند.

وی تصریح کرد:در هفته نیروی انتظامی امسال 220 برنامه در قالب 29 عنوان در سطح استان اجرا می‌شود که بخشی از این برنامه‌ها درون سازمانی و بخشی برون سازمانی است.

رئیس ستاد برگزاری هفته ناجای استان مرکزی گفت: آغاز این برنامه‌ها با صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی خواهد بود که در ادامه برنامه‌هایی چون برگزاری جشنواره تجلیل از روسای کلانتری‌ها، تجلیل از خانواده کارکنان ناجا، افتتاح طرح‌های عمرانی از جمله ایست و بازرسی دلیجان، افتتاح کلانتری تفرش، کلنگ‌زنی کلانتری 11 و ستاد فرماندهی خنداب و تفرش، دیدار با مردم در مساجد و حضور در پایگاه‌های بسیج، مصلی نماز جمعه، ارائه خدمات رایگان در کلینک تخصصی ناجا، دیدار با نماینده ولی فقیه در استان، غبار روبی مزار شهدا، سرکشی از همکاران بازنشسته، بیماران، کودکان بی‌سرپرست برگزار خواهد شد.

رئیس ستاد برگزاری هفته ناجای استان مرکزی افزود: سرکشی از خانواده شهدا، جانبازان، ایثارگران، ارایه خدمات رایگان در حوزه مشاوره و پلیس‌های تخصصی، حضور در مساجد، تجدید عهد با شهدای انقلاب، شهدای انتظامی و امام شهدا، دیدار با خانواده معظم شهدای نیروی انتظامی، عیادت از همکاران بیمار و… بخشی دیگر از این برنامه‌ها است.

یوسفی با اشاره به اینکه هفته ناجا فرصتی برای معرفی خدمات پلیس به مردم است تا مردم در جریان خدمات نیروی انتظامی قرار گیرند، بیان کرد: نیروی انتظامی استان در مسیر خدمت به مردم و برقراری نظم و امنیت 215 شهید تقدیم انقلاب کرده است که شهدایی چون شهید براتی، شهید معصومی‌نژاد، شهید کارچانی از جمله این شهدا هستند.

وی گفت: پلیس ایران یک پلیس مردم محور است، بدون مشارکت مردم امکان برقراری امنیت وجود ندارد و بدون امنیت نیز هیچ جامعه‌ای در مسیر پیشرفت و توسعه پایدار قرار نخواهد گرفت.

رئیس ستاد برگزاری هفته ناجای استان مرکزی پلیس مهربان، توام با اقتدار، هوشمند و پیچیده را از شاخصه‌های سبزپوشان نیروی انتظامی دانست و افزود: بر اساس بررسی‌های صورت گرفته از طریق سامانه 197 میزان رضایت مردم از عملکرد پلیس 98 درصد است.

یوسفی بیان داشت: یکی از اولویت های پلیس در سال جاری هوشمندسازی است، این مهم در بحث ارتقا دانش همکاران، امکانات نرم‌افزاری به صورت جدی در دستور کار دارد که یکی از نتایج آن کاهش جرایم ناشی از خالی کردن حساب‌های کاربران است.

وی گفت: پلیس خادم مردم و سربازی برای ولایت است، سرباز ولایت کاری جز خدمت‌ ندارد؛ پلیس در یک کلام خادم مردم است و پیام پلیس به مردم این است که سبزپوشان نیروی انتظامی را خادم خود بدانند.

رئیس ستاد برگزاری هفته ناجای استان مرکزی با بیان اینکه خدمت به مردم شیرینی خاص خود را دارد، بیان داشت: کار پلیس با سختی همراه است، پلیس باید شبانه‌روز خدمات ارائه کند، در نیروی انتظامی تعطیلی و استراحت معنا ندارد، در تعطیلی‌ها و مناسبت‌ها و روزهای عادی پلیس همیشه حاضر است، اما وقتی رضایت شهروندان و برقراری امنیت را می‌بینید لبخند می‌زند.

یوسفی در پاسخ به سوالی در خصوص مدت زمان حضور پلیس در محل امدادخواهی پلیس را بین 10 تا 15 دقیقه برای اخبار فوریتی و 30 دقیقه سایر امدادخواهی برشمرد و تصریح کرد: روزانه بالغ بر 3 هزار تماس با پلیس 110 برقرار می‌شود.

انتهای پیام/

رئیس ستاد برگزاری هفته ناجای استان مرکزی علی اصغر یوسفی هفته ناجا در اراک source

دیدگاهتان را بنویسید