بستری‌های کرونایی در استان چهارمحال و بختیاری به زیر 200 نفر رسید

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرکرد، بنابر آخرین آمار از سوی وزارت بهداشت و درمان مجموع بیماران مبتلای به ویروس کرونا تا ظهر امروز به 6 میلیون و 27 هزار و 269 نفر رسیده است که از این تعداد، 5 میلیون و 670 هزار و 656 نفر بهبود یافته‌اند.

همچنین با فوت 109 بیمار مبتلای به کرونا مجموع فوتی‌های ناشی از این ویروس به 127 هزار و 918 نفر رسیده، قابل ذکر است که هم‌اکنون تعداد 3 هزار و 546 نفر در بخش‌های مراقبت‌های ویژه مراکز درمانی کشور بستری هستند.

در استان چهارمحال و بختیاری طبق آخرین آمار اعلام شده از سوی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد، در روز گذشته تا ظهر امروز 471 بیمار با علایم بالینی مشکوک به ویروس کرونا به مراکز درمانی استان چهارمحال و بختیاری مراجعه داشتند که از این تعداد 78 نفر بستری شدند.

با بستری شدن 78 نفر در روز گذشته مجموع بستری‌های در مراکز درمانی و بیمارستان‌های استان به 189 مورد رسیده است که از این تعداد 142 نفر مثبت قطعی و مابقی در انتظار پاسخ آزمایش جهت ابتلا یا عدم ابتلا به این بیماری هستند.

همچنین طبق آمار کرونا در استان تا ظهر امروز تعداد موارد بستری مثبت جدید 18 نفر و تعداد موارد مثبت سرپایی در روز گذشته تا ظهر امروز 97 نفر اعلام شده است.

گفتنی است در 24 ساعت گذشته 4 مورد فوتی ناشی از ابتلای به ویروس کرونا در استان به ثبت رسیده که مجموع جان‌باختگان ناشی از این ویروس را به یک هزار و 698 نفر رسانده است.

همچنین هم‌ اکنون 22 بیمار با حال وخیم و نسبتاً بد در icu مراکز درمانی استان چهارمحال و بختیاری تحت مراقبت‌های ویژه تحت مراقبت و درمان بستری هستند.

54 درصد مردم استان کرمان کامل در مقابل کرونا واکسینه شده‌اندرکوردهای جدید کرونایی در آلمان/ درخواست برای تشدید محدودیت‌هاآمار کرونا در ایران| فوت 109 نفر در شبانه‌روز گذشته

به گزارش تسنیم از ابتدای همه‌گیری ویروس کرونا در استان تاکنون 244 هزار و 670 مورد تست و نمونه کرونا گرفته شده است که مجموع مبتلایان به این ویروس در استان به 85 هزار و 176 مورد رسیده است.

انتهای پیام/7540/ی

source article

دیدگاهتان را بنویسید