بسیج آبرسانی به روستاهای اردبیل با اعتبار 476 میلیاردی


به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، امروز در آستانه ولادت با سعادت حضرت علی (ع)، آیین کلنگ زنی طرح آبرسانی به 454 روستای استان اردبیل با حضور رئیس جمهور به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد. سازمان بسیج مستضعفین، مدیران و فرماندهان استانی و شهری در روستای نقدی مشگین شهر تشکیل شد.

علی پیرجاهد در این مراسم طی سخنانی گفت: عملیات طرح آبرسانی بسیج به 454 روستای مرتبط با تنش آبی استان با مشارکت بنیاد بسیج سازندگی، گروه های جهادی بسیج و شرکت آبفای استان اردبیل آغاز شده است.

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: این طرح بزرگ آبرسانی به مدت 30 ماه در استان اجرا می شود که اعتباری بالغ بر 476 میلیارد تومان در نظر گرفته شده است.

وی بیان کرد: اجرای این طرح موجب تامین آب پایدار خانگی از مجتمع های آبرسانی و مجتمع های کامل آبرسانی نیمه تمام استان می شود.

پیرجاهد ادامه داد: طرح آبرسانی بسیج به دنبال برنامه های بشردوستانه و مردمی سازی بسیج و سپاه همراه با شرکت آبفا است و اجرای این طرح بزرگ ورق طلا یکی از خدمات بزرگ بسیج به مردم است. “

وی گفت: از تمام ظرفیت های موجود در مجموعه بسیج سازندگی، گروه های جهادی بسیج و شرکت آبفای استان برای اجرای مطلوب این طرح در مناطق روستایی استان استفاده می شود.

انتهای پیام/3463/
این را برای صفحه اول توصیه کنید

دیدگاهتان را بنویسید