بسیج در تداوم انقلاب و نظام نقش تعیین‌کننده‌ای دارد

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، حجت‌الاسلام‌والمسلمین علی سعیدی شامگاه گذشته در همایش «راه مشترک» مجمع علما و روحانیت استان سمنان که در حسینیه شهدای گمنام سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان برگزار شد با اشاره به انواع تهدیدات دشمنان از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی ایران تاکنون اظهار داشت: هر یک از تهدیدات امنیتی، نظامی، سیاسی و اجتماعی دشمنان علیه کشور برای از بین رفتن یک نظام کافی است.

وی با بیان اینکه بسیج تکیه نظام است، گفت: این نهاد مقدس به‌عنوان زیرساخت نیروهای مسلح همواره در صیانت و پاسداری از مرزها و انقلاب و نظام نقشی اثرگذار داشته است.

رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا با بیان اینکه بسیج ضامن تداوم انقلاب و نظام است و نقش اثرگذار بسیج در این راستا بر احدی پوشیده نیست اظهار داشت: بسیج با حضور به موقع خود در بزنگاه‌های حساس و مهم همچون جلوگیری از ناامنی‌ها در کردستان، آذربایجان شرقی، خلق عرب و حوادث ترکمن صحرا در سال‌های اول انقلاب، مقابله با طراحی‌های عجیب و نفوذ منافقان در کشور نقش بسیار مهم و حیاتی در استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران داشته است.

سعیدی بسیج را نهادی همگام با ولایت و همراه با انقلاب دانست و گفت: در گام دوم انقلاب حضور روحانیت در کنار بسیجیان بسیار نویدبخش و امیدوارکننده است.

وی با بیان اینکه بسیج نهادی مردم‌محور است و از متن مردم برخواسته است گفت: در هر صحنه‌ای که بسیج ورود کرده است، موفق بوده است که نمونه بارز آن این روزها حضور اثرگذار بسیج در حوزه سلامت و کمک به بخش بهداشت و درمان در حوزه واکسیناسیون علیه کروناست.

رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا با اشاره به جنگ نرم امروز دشمنان علیه نسل جوان و نوجوان گفت: دشمن در این جنگ با استفاده از ابزار فضای مجازی سعی در تغییر باورها، رفتارها، هنجارها و حتی تبدیل مخاطب به ابراز خود دارد؛ بنابراین باید گفت شرط پیروزی در این جنگ هوشیاری، بصیرت و بیداری نسل امروز است.

حجت‌الاسلام سیدمحسن حسینی دیباجی، مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان نیز ضمن تبریک هفته بسیج به ارائه گزارشی در زمینه عملکرد طلاب روحانیون بسیجی و جهادی استان سمنان پرداخت.

به گزارش تسنیم، در این آیین حجت‌الاسلام‌والمسلمین مرتضی مطیعی نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه سمنان، سیدمحمدرضا هاشمی استاندار سمنان، سردار حمید دامغانی فرمانده سپاه قائم (عج) استان سمنان و جمعی از طلاب و روحانیون استان سمنان حضور داشتند.

تفکر ‌بسیج سبب ایجاد رعب و وحشت در بین دشمنان ‌شده استرزمایش 26 هزار نفری اقتدار بسیجیان خوزستان به‌‌روایت تصاویرتولیت آستان قدس رضوی: احیای روحیه بسیجی دوران جنگ موجب رفع مشکلات کشور است

و در پایان این همایش تعدادی از روحانیون بسیجی و جهادگر فعال در عرصه‌های مختلف خدمت‌رسانی تجلیل شد.

انتهای پیام/363/ش

source article

دیدگاهتان را بنویسید