بسیج نیرویی کار آمد و با ایمان در همه صحنه ها است

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، سردار علی قاسمی امشب در جلسه سلسله نشست های بسیج در قله افتخار که در مسجد امام حسین(ع) بیرجند برگزار شد، اظهار داشت: بسیج ابتکار امام‌ راحل (ره) است که تا کنون توانسته است با قدرت و به پشتوانه مردم باشد.

وی با بیان اینکه تشکیل بسیج مردمی به فرمان امام تشکلی منسجم است که اثراث آن در این 42 سال ماندگار است افزود: این ارتش مردمی الهی بی نظیر شکل گرفت تا در کنار مردم باشد و امروز هم بعد از 42 سال منسجم در همه عرصه ها است آن گونه که امروز کارکرد ِآن بر همه گان مشخص است کارکردی که تنها نظامی نیست بلکه در همه عرصه ها اعم از خدمت رسانی عمرانی فرهنگی است .

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع)خراسان جنوبی با بیان اینکه در دوران جنگ تحمیلی وقتی دشمن به خاک کشور هجوم کرد این بسیج مردمی بود که به دستور امام به جبهه های حق علیه باطل اعزام شد گفت: بسیج نیروی کارآمد در همه حادثه هاست و به عبارتی در هر حادثه عظیم بسیج آنجا جلودار است همان گونه که دفاع مقدس پیش آمد بسیج مردمی بود که پیروزی هایی را رقم زد.

قاسمی با بیان اینکه امروز افتخار می کنیم که ابر قدرت معنوی بسیج است ادامه داد: در هیچ ارتشی متکی به ایمان آموزههای دین نیستند بلکه متکی به صلح تجهیزات اند اما ارتش بسیج در همه مقاطع ابزار پیشرفته اش ایمان اخلاص اراده است.

وی این را هم تاکید کرد که امروز جنگ ، جنگ نظامی نبوده بلکه در دنیا جنگ، جنگ اراده است گفت: امروز موشک کار نمی کند چرا که بحث سر اراده است که چگونه دشمن مقابل را زمین گیر و به خاک می نشاند .

فرمانده سپاه انصار الرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: هرچه بسیج آماده تر، آگاهتر،حضوری بیشتر در میدانها داشته باشد، در همه صحنه ها موفق تر است و در انقلاب اسلامی هم به ماموریت خود بیشتر میتواند بپردازد.

قاسمی با بیان اینکه پشتوانه مردمی انقلاب اسلامی بسیج است و آن جاهایی که باید اعلام وفاداری کند بسیج و بسیجیان پیشگام اندگفت: بسیج باید پیش برنده باشد و دستگاه ها وزارت خانه ها هر کجا که با مشکل روبرو می شوند می توان با روحیه جهادی آنها را به حرکت در آورد .

فرمانده سپاه انصار الرضا(ع) خراسان جنوبی این را هم تاکید کرد که بسیجیان باید از همه زودتر در صحنه باشند و این شجره طیبه متکی به فرمان رهبر است، آنگونه که در فتنه های سال 98 دشمن همه تلاش خود را به کار گرفته بود تا با خیالش جمهوری اسلامی ایران 22 بهمن را نخواهد دید، اما با داریت رهبری مردم ایران نه تنها بهمن 98 را جشن گرفتند بلکه رهبری بیانیه گام دوم انقلاب را هم مطرح کردند

وی با اشاره به اقدام نفتکش امریکا در آبان ماه گفت: اینکه دو قایق ایرانی نفتکش آمریکایی پس گرفتند نشان از ناتوانی او است و به راستی بنا به فرمایش رهبری آمریکا رو به افول است او اراده ندارند تسلیحات دارد، کلاهک هسته ای دارد اما انسان و ارتش مخلص ندارد مرکز نیروی شهادت طلب ندارد انها اراده ندارند .

قاسمی با بیان اینکه بسیج مردمیدان، مرد عمل و مرد صحنه های خطر است افزود؛ تا امت ایران این بسیج مردمی و این مردم را دارد پیروز است و اگر ملت در برابر سختی مشکلات که دشمن رقم میزند مقاومت کند پیروز است .

سپاه و بسیج خادم مردم در زلزله سی‌سخت/‌ساخت خانه‌های زلزله‌زدگان در 9 ماه + فیلمبسیج به خوبی منویات مقام معظم رهبری را در راستای کاهش زندانیان انجام می‌دهدویژه برنامه‌های هفته بسیج در حرم مطهر شاهچراغ(ع) برگزار می‌شود

انتهای پیام/254/ ع

source article

دیدگاهتان را بنویسید