بنتو: پیروزی کره عادلانه بود/ فن مارویک: ابتکار عمل نداشتیم

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در نخستین بازی امروز (پنجشنبه) دور پنجم گروه A مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2022 در قاره آسیا کره‌جنوبی یک بر صفر برابر امارات پیروز شد.گل کره‌جنوبی را هین چان در دقیقه 36 از روی نقطه پنالتی زد.

انتخابی جام جهانی 2022| برتری لحظه آخری ایران مقابل لبنان/ بدون طارمی هم می‌بریم!

پائولو بنتو، سرمربی کره‌جنوبی در این باره گفت: ابتدا می‌خواهم از هوادارانی که به ورزشگاه آمدند قدردانی کنم. به بازیکنان کره‌جنوبی بابت این پیروزی تبریک می‌گویم و من از عملکردشان رضایت دارم. توانستیم از ابتدا تا انتها بازی را هدایت کنیم و موقعیت‌های زیادی خلق کردیم. این یک پیروزی عادلانه‌ بود اما بازی می‌توانست با گل‌های بیشتری به پایان برسد.

وی افزود: امروز فرصت‌های زیادی با حضور هیونگ مین در خط میانی ایجاد کردیم اما فقط یک گل به ثمر رساندیم. در همین رابطه پرسش‌های زیادی در رسانه‌ها مطرح می‌شوند. می‌دانیم که موقعیت‌های گلزنی زیادی خلق می‌کنیم اما باید گل بزنیم. امیدوارم نوع بازی کره‌جنوبی و فرصت‌های خلق شده بیشتر مورد توجه قرار بگیرد. با این وجود از بازی بازیکنانم رضایت دارم و امیدوارم با خلق فرصت‌های بیشتری بتوانیم گل‌های زیادتری هم بزنیم.

فن مارویک، سرمربی هلندی تیم ملی فوتبال امارات نیز اظهار داشت: کره‌جنوبی یک تیم بسیار قدرتمند است. در بازی امروز کنترل توپ را در اختیار نداشتیم، زیرا از اعتماد به نفس لازم برخوردار نبودیم. به ویژه در نیمه نخست بازی هیچ ابتکار عملی نداشتیم. بابت هوای سرد کره‌جنوبی هم نمی‌خواهم بهانه بیاورم که روی بازی امارات تاثیر گذاشت. بازیکنان امارات بازی در هوای سرد را به هوای گرم ترجیح می‌دهند. بهانه نمی‌آورم و باید بگویم ابتکار عمل نداشتیم. یکی، دو موقعیت خلق کردیم که دروازه‌بان کره‌جنوبی مانع گلزنی‌مان شد.

انتخابی جام جهانی 2022| برتری کره‌جنوبی برابر امارات

انتهای پیام/

source article

دیدگاهتان را بنویسید