بهره برداری یا بازنگری 6 پروژه حمل و نقل جاده ای در خوزستان – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان



به گزارش خبرنگار مهر، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان شامگاه پنجشنبه در مراسم بهره برداری و کلنگ زنی ۶ پروژه دهه فجر که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، گفت: روستایی و شهری به طول ۲۲۸. کیلومتر، احداث راه روستایی به طول 57 کیلومتر و آماده سازی و نصب نیوجرسی به طول 15.5 کیلومتر با اعتباری بالغ بر 2 هزار و 325 میلیارد ریال افتتاح شد.

غلامعباس بهرامی نیا افزود: 30 کیلومتر پروژه آسفالت راه اصلی، فرعی و روستایی، 239 کیلومتر راه روستایی و 10.5 کیلومتر پروژه روشنایی با وام سه هزار و 458 میلیارد ریالی بازنگری شده است.

وی با بیان اینکه عمده پروژه های آماده حفاری در حوزه راه روستایی است، گفت: احداث 450 کیلومتر راه روستایی تا سال آینده یکی از مهمترین پروژه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان با اشاره به بهره برداری از مجتمع خدماتی رفاهی در 20 کیلومتری جاده اهواز به ماهشهر با 120 میلیارد ریال وام، گفت: استان خوزستان با بهره مندی از 52 مجتمع خدماتی رفاهی توسط نوع، رتبه بندی بیشترین تعداد مجتمع خدمات اجتماعی در کشور.

بهرامی نیا گفت: 27 مجتمع خدماتی و رفاهی در استان در حال ساخت است که 9 مجتمع بالای 70 درصد پیشرفت فیزیکی دارند و تا نیمه اول سال آینده به بهره برداری می رسد.

به گزارش مهر، ۱۱ پروژه اداره کل راهداری و راهداری خوزستان با اعطای وام ۸ هزار و ۱۲۰ میلیارد ریالی و ایجاد شغل برای ۸۷۰ نفر در قالب ویدئو کنفرانس با حضور وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در پایانه مرزی بین المللی شلمچه به بهره برداری رسید.

دیدگاهتان را بنویسید