بوندس‌لیگا| ثبت اولین باخت «گرگ‌ها» در خانه هوفنهایم/ لایپزیگ، هرتابرلین را 6 تایی کرد

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در ادامه دیدارهای هفته ششم بوندس‌لیگای آلمان، امروز (شنبه) پنج بازی همزمان از ساعت 17 به وقت تهران برگزار شد که در پایان مهمترین آنها، ولفسبورگ تن به شکستی خارج از خانه داد، اما تیم لایپزیگ موفق به کسب یک پیروزی پرگل شد.

تیم ولفسبورگ که با کسب پیروزی در این بازی می‌توانست خودش را به بایرن مونیخ صدرنشین برساند، با نتیجه 3 بر یک مغلوب میزبان خود تیم هوفنهایم شد تا در رده سوم باقی بماند. آندری کراماریچ در دقیقه دوم وقت‌های تلف شده نیمه اول، کریستوف بائوگارتنر در دقیقه 73 و پاول کادرابک در دقیقه 81 گل‌های این بازی را برای هوفنهایم به ثمر رساندند. تنها گل ولفسبورگ را هم ریدل باکو در دقیقه 25 به ثمر رساند که البته این گل نتوانست مانع از ثبت اولین شکست فصل در کارنامه گرگ‌ها شود.

در دیگر بازی مهم تیم لایپزیگ با نتیجه قاطع 6 بر صفر از سد هرتابرلین گذشت. کریستوف انکونکو دو بار در دقایق 15 و 70، یوسف پولسن در دقیقه 23، نوردی موکیله در دقیقه سوم وقت‌های تلف شده نیمه اول، امیل فورسبرگ در دقیقه 60 از روی نقطه پنالتی و آمادو هایدارا در دقیقه 77 برای نماینده شرق آلمان گلزنی کردند. لایپزیگ که شروع خوبی در این فصل نداشته با کسب دومین پیروزی‌ خود، هفت امتیازی شد و به رده دهم جدول صعود کرد.

نتایج سایر بازی‌های امروز بوندس‌لیگا به شرح زیر است:

بایرلورکوزن یک ماینتس صفر
گل: فلوریان ویرتز (62)

یونیون برلین یک – آرمینیا بیلفلد صفر
گل: کوین بهرنز (88)

اینتراخت فرانکفورت یک – کلن یک
گل‌ها: رافائل سانتوس بوره (6+45) برای اینتراخت فرانکفورت و الیس (14) برای کلن

از ساعت 20 امشب به وقت تهران یک بازی دیگر در بوندس‌لیگا برگزار می‌شود که در آن تیم فوتبال بوروسیا مونشن‌گلادباخ از تیم بوروسیا دورتموند پذیرایی می‌کند.

جدول رده‌بندی بوندس‌لیگا

انتهای پیام/

source article

دیدگاهتان را بنویسید