بیانیه انتقادآمیز رونالدو علیه فرانس فوتبال در آستانه معرفی برنده توپ طلا

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، اظهارات جنجالی اخیر پاسکال فره، سردبیر نشریه فرانس فوتبال که در ابتدای هفته جاری مدعی شد کریستیانو رونالدو تا زمانی که بیشتر از لیونل مسی توپ طلا ببرد بازنشسته نخواهد شد، واکنش ستاره پرتغالی منچستریونایتد را به همراه داشت.

فره در گفت‌و‌گو با شبکه DAZN‌ اظهار داشت: «رونالدو فقط یک انگیزه دارد و آن هم این است که با تعداد توپ طلاهای بیشتری نسبت به مسی بازنشسته شود و من این را می‌دانم چون خود او به من گفته است».

رونالدو به اظهارات سردبیر فرانس فوتبال به عنوان متولی اهدای توپ طلا واکنش نشان داد و صبر کرد تا درست در آستانه آغاز برگزاری مراسم معرفی بهترین بازیکن جهان از سوی این رسانه، جواب او را بدهد. ستاره پرتغالی که در این مراسم حضور نخواهد داشت، در صفحه اینستاگرامش با رد ادعای فره نوشت: «نتیجه مراسم امروز توضیح خواهد داد که چرا پاسکال فره هفته گذشته این حرف‌ها را زد، وقتی که مدعی شد من به او گفته‌ام تنها انگیزه‌ام این است که با توپ طلاهای بیشتر نسبت به لیونل مسی بازنشته شوم. پاسکال فره دروغ گفت. او از نام من برای انداختن نام خودش بر سر زبان‌ها و تبلیغ برای نشریه‌ای که برایش کار می‌کند، استفاده کرد. اینکه فرد مسئول اهدای چنین جایزه معتبری اینگونه دروغ می‌گوید، غیرقابل قبول و یک نوع بی‌احترامی مطلق نسبت به کسی است که همیشه برای فرانس فوتبال و توپ طلا احترام قائل بوده است. او اما امروز یک دروغ دیگر هم گفت، وقتی که غیبت مرا در این مراسم به قرنطینه‌ای که وجود خارجی ندارد ربط داد».

انتشار صحنه‌های جنجالی در مستند باشگاه یوونتوس؛ درگیری رونالدو با کوادرادو و خشم ندود!

رونالدو در ادامه بیانیه‌اش نوشت: «من همیشه بر اساس روحیه ورزشکاری و بازی جوانمردانه‌ای که سرلوحه حرفه بازیگری‌ام از ابتدا تا به امروز بوده، به آنهایی که برنده توپ طلا شده‌اند تبریک گفته‌ام و این کار را هم می‌‌کنم چون هرگز با هیچ کسی دشمنی نداشته‌ام. من همیشه به دنبال موفقیت خودم و باشگاهی که برای آن بازی کرده‌ام بوده‌ام. من همیشه برای دل خودم و برای آنهایی که دوستم دارم پیروز می‌شوم، نه اینکه آنهایی که مقابلم هستند را شکست دهم. بزرگترین انگیزه حرفه‌ام هم کسب عناوین قهرمانی در رده‌های ملی و بین‌المللی برای باشگاه‌هایی که در آنها بازی کرده‌ام و برای تیم ملی کشورم بوده است. بزرگترین انگیزه حرفه من تبدیل شدن به یک الگو برای تمام آنهایی است که می‌‌خواهند یک فوتبالیست حرفه‌ای شوند یا شده‌اند. بزرگترین هدف حرف من طلاکوب کردن نامم در تاریخ فوتبال است. در انتها می‌‌خواهم بگویم که تنها چیزی که روی آن تمرکز دارم، بازی بعدی منچستریونایتد و همه آن چیزهایی است که در کنار هم با هم‌تیمی‌هایم و با هواداران‌مان هنوز می‌توانیم در این فصل کسب کنیم. بقیه چیزها؟ بقیه چیزها فقط بقیه چیزها هستند».

انتهای پیام/

source article

دیدگاهتان را بنویسید