بیانیه ستاد اعتکاف – تابناک


بیانیه ستاد مرکزی اعتکاف منتشر شد

به گزارش تابناک به نقل از ایسنا، متن بیانیه ستاد اعتکاف به شرح زیر است:

نام خدا

ما راینا الا جمیلا هستیم

خداوند متعال را شاکریم که توفیق زندگی را در فضای معطر جامعه اسلامی و در سایه نظام اسلامی و رهبری مقام معظم رهبری و در ماه رجب آخرین سال قرن چهاردهم عطا فرمود. ، توفیق بردگی و بندگی را به ما داد.

اگرچه در نشست هم اندیشی مسئولان اعتکاف از سراسر کشور که هفتم بهمن ماه در مسجد امام حسن عسکری(ع) قم برگزار شد، تصمیم بر احیای سنت حسنه محمدی(عج) گرفته شد، اما متاسفانه گسترش روزافزون موج کرونا وضعیت قرمز کشور مانع از برگزاری مراسم در بسیاری از نقاط کشور شد اما بحمدالله مردم خداجو به ویژه جوانان با جفا و جفا بذر معنویت و اخلاق را در زندگی خود کاشتند. اعتکاف در خانه هایشان، در غروب روز پانزدهم رجب و آخرین نماز برای عبادت ام داوود، نشان دهنده اهتمام آنان به این مراسم بود.

خدا را شاکریم که حال و هوای ایام عید روضه، شب خوانی، عبادت و نماز، قرائت قرآن و عبادت پرفیض ام داوود با حمایت رسانه ملی و فضای مجازی در منازل این عزیزان برگزار شد. مردم در ایران اسلامی و بوی معنویت در سراسر جامعه اسلامی. پخش شد.

هم اکنون مومنان در مساجد با همراهی روزه داران با توشه سه روز عبادت و مناجات با خدا، منکر به ویژه بلای کرونا، شفای بیماران، رفع نابسامانی مالی، پوشش حوائج و شرافت همه جانبه مردم را می پردازند. مقام معظم رهبری، امام خامنه ای. مقام معظم رهبری و خادمان حکومت مردمی در نظام مقدس اسلامی و در رأس ضرورت تعجیل در ارتحال حضرت حجت بن الحسن علیه السلام، ارتحال فرج الشریف را از خداوند متعال خواستارند. همچنین قدردان برکات عظیم انقلاب اسلامی و ولایت فقیه هستند که موجب گسترش معنویت و اخلاق در ایران اسلامی و جهان و صادرات به جهان شده است.

مردم عزیز پاسداری از توشه معنویت و اخلاق داریم که به برکت ماه رجب و ایام البیض به اوج خود رسیده است. خدا خواهد کرد

“ستاد مرکزی اعتکاف”

28 فوریه 1400

دیدگاهتان را بنویسید