بیمه سایبری؛ بهترین برند در مسئولیت اجتماعی – تابناک


بیمه سایبری؛ برند برتر در مسئولیت اجتماعی

تقدیم تندیس ویژه همایش برندهای برتر ملی به بهرا شریفیون مدیرعامل Bimah.com

این نشست با همکاری جهاد دانشگاهی، وزارت حریم خصوصی، سازمان کارشناسان و مدیران ایران، شورای عالی کارآفرینان و بنیاد گام دوم برای جلب توجه بیشتر بخش خصوصی برگزار شد. امید است این چشم انداز موجب رشد اقتصادی و توسعه پایدار شود.

Bimah.com یکی از زیرمجموعه های هلدینگ سپاس است که با نام ثبت شده “شرکت آریاپرداز رایکا” فعالیت می کند. در این همایش BIMA به عنوان برند برتر در حوزه مسئولیت اجتماعی (CSR) معرفی و مورد تقدیر قرار گرفت. دستاوردهای حضور موثر گروه بیمه بهیما دات کام در حوزه حمایت از ورزش، کمپین های همدلی و سایر فعالیت های خیریه، آن را شایسته تندیس ویژه این همایش می کند.

بیمه سایبری؛ برند برتر در مسئولیت اجتماعی

حضور سرکار خانم بهاره شریفیون مدیرعامل بیما دات کام در بین 100 برند برتر

Insurance.com با حمایت مالی و معنوی رسماً از سال 1400 تا 1401 باشگاه های پرسپولیس و استقلال و همچنان به حمایت از باشگاه های پرسپولیس ادامه داد، توانست در پایان فصل قهرمانی در اردیبهشت 1402 این باشگاه را در جشن قهرمانی همراهی کند.

در افتخاری مضاعف، این شرکت با حمایت فدراسیون ملی بدنسازی و پرورش اندام توانست برای اولین بار در تاریخ کشور با کسب مقام نایب قهرمانی به رکورد دستاوردهای خود در زمینه مسئولیت اجتماعی بیفزاید. تیم کشتی فرنگی فدراسیون در مسابقات قهرمانی آسیا.آهسته. تدریجی

https://bimeh.com/mag/bimehcom-in-country-top100-brands/

دیدگاهتان را بنویسید