تابلوی SOS روی برف دو نوجوان را نجات داد


بر اساس گزارش ها باشگاه خبرنگاران جوان، دو نوجوان که 48 ساعت ناپدید شدند برف و کولاک آنها با نوشتن «SOS» روی برف گیج شدند و نجات پیدا کردند. این دو جوان 19 ساله دو روز پس از گزارش ناپدید شدن آنها در 31 دسامبر پیدا شدند. این دو در نزدیکی کوه سوامپ در نزدیکی جنوب شرقی یوجین در اورگان پیاده روی کردند و قرار بود در 29 دسامبر برگردند. کوهنوردی آنها در روز کریسمس آغاز شد و قرار بود در 29 دسامبر 2021 به پایان برسد. اما طبق گزارش The Oregonian، این دو پس از عدم بازگشت از کوهنوردی در Swamp Cross ناپدید شدند.

اما پس از اطمینان از مفقود شدن این دو پسر، عملیات جستجو برای یافتن آنها آغاز شد. گروه های جستجو توسط کلانتر شهرستان لین در شب سال نو برای یافتن این جوانان اعزام شدند. برف سنگین و طوفان شدید برف مانع اصلی عملیات جستجو بود. خدمه هلیکوپتر گارد ساحلی ایالات متحده نیز در جستجوی پسر بودند.


ادامه مطلب


48 ساعت پس از گزارش نوجوانان مبنی بر ناپدید شدن، نیروهای امدادی پس از مشاهده پیام SOS که روی برف نوشته شده بود، توانستند آنها را پیدا کنند. این دو نوجوان با قرار دادن علامت SOS بزرگترین سرنخ ها را از پناهگاه خود در اختیار امدادگران قرار دادند. جست و جوی کوهنوردان جوان همچنین منجر به نجات دو مرد مهاجر دیگر توسط ناجیان غریق شد.

علامت SOS

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید