تاکید بر تسریع پروژه‌های شهری/ رفع موانع در اجرای پروژه‌ها

– اخبار اجتماعی –

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، مسعود رنجبریان در شورای معاونین و مدیران این منطقه، اظهار کرد: محدودیت‌ها نباید مانع پیشرفت‌ها شود و مدیریت شهری قلب پایتخت باید با تمام قوا در پیشبرد اهداف و تعالی شهر و خدمات مطلوب تر به شهروندان کوشا باشد

وی ضمن سفارش بر سرعت بخشیدن در روند پاسخگویی به نامه‌های اداری و رسیدگی بههنگام امور، خاطر نشان کرد: به منظور پیشبرد سریع و نیل به اهداف سازمان در اجرای روند پروژه‌ها، هم‌افزایی و همگرایی بین تمامی معاونت‌ها و نواحی تحکیم بیشتری یابد.

شهردار منطقه 6 وی تصریح کرد: حوزه‌های مختلف با برنامه‌ریزی اصولی و همفکری و تعامل سازنده درون سازمانی تلاش کنند تا قبل از شروع فصل زمستان به بهره‌برداری از پروژه‌های در دست اقدام نائل آیند.

بر پایه این گزارش، لیلا مینایی معاون برنامه‌ریزی و سرمایه انسانی منطقه 6 در ابتدای این جلسه گزارش کاملی از وضعیت پروژه‌های سطح منطقه، اعتبارات تخصیصی، درصد پیشرفت های فیزیکی، ریالی و رتبه عملکردی حوزه های اجرایی منطقه ارائه داد.

معاونین ، شهرداران نواحی و مدیران شهری حاضر در جلسه نیز ضمن تشریح برنامه‌ها و پروژه‌های حوزه مربوطه با شهردار منطقه گفتگو کرده و پاسخگوی سوالات مطروحه از سوی ایشان شدند و راهنمایی های لازم را دریافت کردند.

انتهای پیام/

source article

دیدگاهتان را بنویسید