تبریک وزیر ورزش و جوانان پس از دستیابی ساروی و یوسفی به مدال طلا

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، سیدحمید سجادی مدال طلای محمدهادی ساروی و علی‌اکبر یوسفی در رقابت‌های قهرمانی جهان را که با مبارزات زیبا و جوانمردانه به دست آمد، تبریک گفت. پیام وزیر ورزش و جوانان برای محمدهادی ساروی به‌شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

کشتی ایران باز هم در رویداد رقابتی در عرصه جهانی باعث شادی و نشاط مردم کشتی‌دوست ایران شده و این بار فرنگی‌کاران رقابت‌های جهانی نروژ را به محلی برای بروز توانمندی و عزت ورزش کشورمان تبدیل کردند.

محمدهادی ساروی در مبارزات زیبا و فنی که با هوشیاری و جوانمردی همراه بود با شایستگی مدال طلای قهرمانی جهان را به‌ارمغان آورد که شایسته تقدیر است.

با تبریک به این دلاور مازندرانی، کادر فنی و سرپرستی، مسئولان فدراسیون کشتی و مردم کشتی‌دوست ایران، برای دیگر قهرمانان و دلاوران کشتی فرنگی آرزوی سلامتی و سربلندی دارم».

همچنین پیام وزیر ورزش و جوانان برای کسب مدال طلای علی‌اکبر یوسفی به‌شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

خداوند را شاکرم که توانمندی فرزندان این سرزمین در مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی جهان در نروژ با افتخارآفرینی و تاریخ‌سازی، خشنودی و شادی ملت را به‌همراه داشته است.

مدال طلای علی‌اکبر یوسفی با پیروزی مقتدرانه در رویارویی با حریف قدر روسی، نشان طلای سنگین‌وزن را برای اولین بار در عرصه جهانی برای کشتی فرنگی ایران به ثبت رساند و موجب غرور و افتخار ورزش کشور شد. این تاریخ‌سازی را به علی‌اکبر یوسفی عزیز دلاور مازندرانی، کادر فنی، مسئولان فدراسیون کشتی و کشتی‌دوستان تبریک می‌گویم.

از خداوند متعال برای قهرمانان و افتخارآفرینان کشتی، استمرار در سلامتی و سربلندی طلب می‌کنم و امیدوارم شب پایانی این مسابقات باز هم با سرافرازی ایران عزیز همراه باشد».

کشتی فرنگی قهرمانی جهان| 2 طلا برای ایران، 5 طلا برای 5 کشور؛ شانس تیم بنا برای ثبت رکوردی دیگر

انتهای پیام/+

source article

دیدگاهتان را بنویسید