تداوم 5روزه آلودگی هوا در تهران/ 16 ایستگاه سنجش کیفیت در وضعیت قرمز

– اخبار اجتماعی –

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ در زمان حاضر کیفیت هوای تهران با شاخص 106 در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس جامعه قرار دارد، در این شرایط افراد مبتلا به بیماری قلبی یا ریوی، سالمندان و کودکان باید فعالیت‌های طولانی یا سنگین خارج از منزل را کاهش دهند.

کیفیت هوای تهران در 5 روز اخیر در وضعیت ناسالم بوده است و روز گذشته آلوده‌ترین هوا را در سال جاری تنفس کردند. میانگین شاخص کیفیت هوای تهران در نخستین روز آذرماه با ثبت شاخص 165، آلوده‌ترین روز سال 1400 بود و کیفیت هوا در این روز برای دومین بار از ابتدای سال جاری در شرایط ناسالم برای همه شهروندان قرار گرفت با این حال طبق پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوا، روز آینده هوای تهران در وضعیت قابل قبول خواهد بود.

در زمان حاضر دمای هوای تهران 13 درجه سانتی‌گراد است و طبق اعلام شرکت کنترل کیفیت هوا، کمینه دما در روز آینده 8 درجه و بیشینه دما 16 درجه خواهد بود که نسبت به روز گذشته نشان‌دهنده افزایش یک‌درجه‌ای دمای هواست.

هواشناسی ایران 1400/09/02| بارش باران و برف در 16 استان/ کاهش 10درجه‌ای دما در برخی مناطق کشورشهرداری تمام توان خود را برای اجرای قانون هوای پاک صرف کندشهرداری قانون هوای پاک را در 4 سال اخیر چگونه اجرا کرد؟!عدم اجرای "قانون هوای پاک" و بازخواست شهرداران سابق تهران به‌دلیل "ترک‌فعل"

انتهای پیام/+

source article

دیدگاهتان را بنویسید