تراکم دانش آموزان در کرمانشاه چقدر است؟فریدون یاوری معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزشی استان کرمانشاه گفت: ماموریت تحصیلات تحصیل دانش آموز توانمند در رشته های مختلف تحصیلی نیازمند همکاری اولیا و سایر نهادها در این راستا است.

وی ادامه داد: برای ارائه مقدمات اولیه از نظر ساختاری و اجرایی باید درباره ثبت نام صحبت کنیم. دانش آموزان در این مدت کوتاه بقیه باید به درستی توسط والدین انجام شود.

معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزشی استان کرمانشاه تصریح کرد: با تکمیل مراحل ثبت نام دانش آموزان، بحث سفارش کتب درسی را داریم که پس از آن طبقه بندی انجام می شود و در نهایت به همکاران اطلاع رسانی می شود. .

وی به اصرار اولیا برای ثبت نام در برخی مدارس اشاره کرد و گفت: این اصرار باعث می شود شاهد ازدحام بیش از حد در برخی مدارس استان باشیم. بهترین مدرسه نزدیک ترین مدرسه به محل زندگی شماست.

وی میانگین تراکم دانش آموزی در استان را 23.5 نفر اعلام کرد و گفت: این تراکم دانش آموز در مقطع ابتدایی استان 23.5 نفر، متوسطه اول 25.6 نفر، در مقطع نظری 24 نفر، در دانشکده فنی 19.06 نفر و در مدرسه حرفه ای 16 نفر در کلاس درس 6 نفر حضور دارند.

یاوری گفت: دانش آموزان می توانند از 23 شهریورماه سالنامه تحصیلی خود را با هماهنگی مدیر مدرسه از اولیا تحویل بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید