تشکیل شورای فرهنگ عمومی و امر به معروف و نهی از منکر در تهران – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهرا، حجت الاسلام محمدحسن ابوترابی فرد سه شنبه شب در حاشیه جلسه شورای فرهنگ عمومی استان تهران با حضور محسن منصوری استاندار تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ارتقای فرهنگی کشور و استان یکی از مهمترین و پیچیده ترین موضوعات است. ” ارزیابی این بسیار دشوار است.

در این میان امام تهران در ادامه جلسه شورای فرهنگ عمومی را به منظور ایجاد بالاترین هماهنگی بین دستگاه های فرهنگی و اجرایی استان عنوان کرد.

وی خاطرنشان کرد: علاوه بر بهبود هماهنگی ها، هم افزایی ها افزایش یافته است آره در دستگاه های فرهنگی و اجرایی نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است، بنابراین کندتر شدن فعالیت شورای فرهنگ، منسجم و جدی است و با توجه به تغییرات در دولت جدید، با مدیران جدید شروع به کار کرده است. صبح.

ابوترابی فرد تصریح کرد: در سایه مذاکرات انجام شده به این نتیجه رسیده ایم که در مناطق تهران شورای فرهنگ عمومی و امر به معروف و نهی از منکر با حضور فعالان فرهنگی و اجتماعی وجود دارد. نهادها و مدیران مسئول و مردم.” حوزه ها فعال هستند. “بیایید خودمان را شکل دهیم.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهر تهران گفت: تصویر گیر شورای فرهنگ عمومی و مفاخر در نقاط مختلف استان و شهر تهران در سطح نفوذ شورای فرهنگ عمومی تهران در حال ساخت هستند. من ببخشید که در انشاالله ببینیم اتفاقات خوب می افتد

دیدگاهتان را بنویسید