تشییع باشکوه پیکر مطهر شهید مدافع امنیت در رباط کریم/ پیکر شهید «امین سعیدی» در آرامگاه ابدی ‌آرام ‌گرفت‌

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اسلامشهر، صبح امروز آیین وداع با شهید مدافع امنیت با حضور گسترده مردم، مسئولن ادارات، فرماندهان نیروهای نظامی و انتظامی و همرزمان شهید در شهرستان اسلامشهر برگزار شد.

امروز در پی شهادت ستوان سوم امین سعیدی از پرسنل خدوم و جان برکف نیروی انتظامی شهرستان اسلامشهر و جمعی کلانتری احمد آباد مستوفی، مهدی شریفیان نماینده مردم اسلامشهر، ری ،تهران، شمیرانات و پردیس در مجلس شورای اسلامی، فرمانده انتظامی، فرماندار و اعضای شورای تامین شهرستان، رئیس شورای اسلامی و شهردار اسلامشهر با صدور اطلاعیه های جداگانه ای شهادت شهید مدافع امنیت شهرستان را تسلیت گفته و خواستار اقدامات قاطعانه و برخورد شدید با عوامل ایجاد این حادثه توسط مقامات انتظامی و دستگاه قضا شدند.

در عملیات دستگیری و برخورد با افراد شرور و قاچاقچیان موادمخدر و سوداگران مرگ در تاریخ 7 آذرماه جاری، ستوان سوم امین سعیدی در احمدآباد مستوفی با اصابت گلوله از سوی قاچاقچیان به درجه رفیع شهادت نائل شده و به خیل شهدای مبارزه با سوداگران مرگ پیوست.

درگیری ناجا با قاچاقچیان موادمخدر در اسلامشهر/‌ مدافع امنیت ‌"امین سعیدی" به شهادت رسید

پیکر مطهر شهید سعیدی پس از بدرقه از اسلامشهر در محل زادگاهش در شهرستان رباط کریم و در گلزار شهدای امامزاده عمادالدین (ع) این شهر در آرامگاه ابدی تدفین و آرام خواهد گرفت.

انتهای پیام/ش

source article

دیدگاهتان را بنویسید