تصادف مرگبار در "جاده دندی" جانِ 4نفر را گرفت

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از زنجان ، جاده زنجان – دندی، زنجان – ماهنشان و زنجان -ارمغانخانه جزء جاده‌های خطرناک استان زنجان محسوب می‌شود و دارای نقاط حادثه‌خیز زیادی است. علی رغم اینکه رسانه‌ها بارها و بارها در زمینه رفع نقاط حادثه‌خیز هشدارهای لازم را به مسئولان داده‌اند ولی متاسفانه تاکنون اقدام اساسی از سوی مسئولان مربوطه(اداره‌کل راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای) صورت نگرفته است.

در همین راستا عصر امروز تصادف مرگباری در محور زنجان -دندی رخ داد که متاسفانه چهار نفر از شهروندان زنجانی فوت شدند.

سرهنگ محمدعلی عظیمی رئیس پلیس راه استان زنجان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: متاسفانه عصر امروز حدود ساعت 19 تصادف وحشتناکی در کیلومتر 18 محور زنجان – دندی رخ داد.

وی ادامه داد: بی‌احتیاطی و انحراف به چپ خودروی پژو 405 سبب شد که تصادف شاخ به شاخی با تریلر داشته باشند که متاسفانه چهار نفر از سرنشینان پژو فوت شدند و یک نفر هم به شدت‌ مجروح شد.

تصادف‌های فوتی در استان قزوین 62 درصد کاهش یافتتصادفات منجر به فوت در محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه 16درصد کاهش یافتتصادف اتوبوس و تریلر در یزد 21 مصدوم و 4 فوتی برجای گذاشت + اسامی مصدومان

رئیس پلیس راه استان زنجان گفت: از تمام رانندگان تقاضا داریم که در هنگام خواب‌آلودگی به هیچ وجه رانندگی نکنند؛ همینطور در هنگام رانندگی از تلفن همراه استفاده نکنند و با اینکه بارها از طریق رسانه‌ها و فضای مجازی تذکرات لازم به هموطنان داده می‌شود ولی برخی از آن‌ها توجهی به رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی ندارند.

وی در پایان به نقاط حادثه‌خیز جاده‌های استان زنجان اشاره کرد و افزود: تمام نقاط حادثه‌خیز استان احصا شده و به مسئولان مربوطه اطلاع‌رسانی شده است ولی متاسفانه شاهد این هستیم که اقدامات لازم در زمینه رفع نقاط حادثه‌خیز صورت نمی‌گیرد.

انتهای پیام/س

source article

دیدگاهتان را بنویسید