تظاهرات علیه رژیم آل خلیفه و سازش با اسرائیل در چندین شهر بحرین


به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، 23 بهمن 1390 همزمان با یازدهمین سالگرد انقلاب بحرین، امروز و دیروز بسیاری از شهرها و شهرستان های بحرین شاهد اعتراضات گسترده و راهپیمایی های مسالمت آمیز با شعار واحد «اتحاد» بود. برای حقیقت.”

معترضان با سردادن شعارهایی علیه رژیم حاکم بحرین، سفر نخست وزیر اسرائیل به میهن خود را محکوم کردند و خواستار آزادی زندانیان سیاسی، احقاق حق ملت در تعیین سرنوشت و ایجاد یک نظام سیاسی برای عدالت و برابری شدند. . به طیف و سلسله مراتب کشور بحرین تبدیل شده است.

تظاهرکنندگان از شهرهای منامه، موصل، بنی جمره، الدیه، جده حفص و الصناب نیز با تجدید پیمان با خون شهدای انقلاب بحرین، بر پایبندی خود به اهداف و حقوق قانونی و سیاسی بحرین تاکید کردند. انقلاب 14 فوریه

این در حالی است که تعدادی از نیروهای امنیتی رژیم آل خلیفه در اکثر مناطق اعتراضی مستقر شده اند تا اوضاع را تحت کنترل خود قرار دهند.

به دعوت گروه اپوزیسیون بحرینی، معترضان شب گذشته با آتش زدن لاستیک ها، بستن مغازه ها و خاموش کردن چراغ های خیابان های اصلی این شهر و شهرک، آتش نافرمانی مدنی را برانگیختند.

خانواده‌های شهدا و زندانیان سیاسی نیز با روشن کردن شمع در مقابل منازل خود بر موضع یکپارچه مردم بحرین برای ادامه راه انقلاب تا رسیدن به هدف بزرگ تاکید کردند.

انتهای پیام
لطفا این را در صفحه اول پیشنهاد دهید.

دیدگاهتان را بنویسید