تعامل سازمان‌های مردم‌نهاد با نیروی انتظامی امنیت استان کردستان را ارتقا می‌دهد

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج، سردار علی آزادی ظهر امروز در نشست با مسئولان سازمان‌های مردم نهاد کردستان که به مناسبت هفته ناجا در این شهر برگزار شد، گفت: نیروی انتظامی مسئول امنیت و آرامش در کشور بوده و سازمان‌های مردم نهاد را پل ارتباطی بین پلیس و مردم می‌داند.

وی افزود: نیروی انتظامی به‌طور شبانه‌روزی و با اقتدار به وظیفه خود در امر تامین نظم و امنیت عمل کرده و به تبع آن همکاری و تعامل سازمان‌های مردم نهاد، با این نیرو باعث افزایش ارتقاء امنیت اجتماعی خواهد شد.

فرمانده انتظامی استان کردستان با اشاره به تأثیر تعامل و مشارکت آحاد مختلف مردم، سازمان‌ها و نهادهای دولتی و غیردولتی در پیشگیری از جرایم و آسیب‌ها، تصریح کرد: در پیشگیری از آسیب‌ها و جرایم، هر چه میزان همگرایی و مشارکت سازمان های مردمی بیشتر باشد جریان ارتباط بین مردم و مسئولان نیز افزایش یافته و دستاورد این ارتباط دو سویه؛ بالا رفتن ظریب امنیت در سطح جامعه خواهد بود.

فرمانده انتظامی استان در خاتمه تصریح کرد: امروزه رویکرد پلیس بر این است که ضمن یک

سردار آزادی تعامل هدفمند و کارآمد با مردم در بحث پیشگیری از جرایم و تولید امنیت را رویکرد کنونی پلیس خواند و یادآدر شد: تولید امنیت یک محصول جمعی است و تمام دستگاه‌ها و سازمان ها و نهادهای دولتی و غیر دولتی و خود مردم در تولید آن نقش داشته و باید با همکاری و همدلی نقش خود را در این راستا به خوبی ایفا کنند.

پلیس آگاهی مظهر اقتدار پلیس در حوزه مقابله با جرائم خشن استفرمانده انتظامی استان قزوین: پلیس دومین دستگاه محبوب مردم در حوزه خدمت‌رسانی است

مسئولان سمن‌های استان کردستان نیز در این نشست با تبریک هفته نیروی انتظامی به تلاش‌گران عرصه نظم و امنیت، ضمن ارائه پیشنهادات خود در راستای پیشگیری از جرایم و آسیب‌ها، از اعلام آمادگی برای همکاری با فرماندهی انتظامی استان در زمینه‌های مختلف از جنله تامین و حفظ نظم و امنیت عمومی سخن به زبان آوردند.

انتهای پیام/481/ ت

source article

دیدگاهتان را بنویسید