تعهد دینی و انقلابی، اصول محوری پلیس برای اجرای عدالت در جامعه

استانها

http://fna.ir/49wlu ۰ تعهد دینی و انقلابی، اصول محوری پلیس برای اجرای عدالت در جامعه

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با تأکید بر نقش اعتقادات معنوی در ارتقاء روز افزون بصیرت کارکنان پلیس گفت: تعهد دینی و انقلابی، از اصول محوری پلیس برای اجرای عدالت و امنیت درجامعه اسلامی است.

تعهد دینی و انقلابی، اصول محوری پلیس برای اجرای عدالت در جامعه

به گزارش خبرگزاری فارس از اراک آیت اله "قربانعلی دری نجف آبادی" ظهر امروز در دیدار با مسئولان انتظامی استان مرکزی با تبریک هفته گرامیداشت نیروی انتظامی به تمامی تلاشگران عرصه نظم و امنیت اجتماعی جامعه بیان داشت: اقدامات نیروی انتظامی در کشف جرم و برخورد قاطعانه با مجرمان، موجب افزایش اقتدار و عزت پلیس و ایجاد ناامنی برای مجرمان در جامعه بوده است.
وی خاطرنشان کرد: کارکنان ناجا در شرایط مختلف کشور همواره با روحیه و عزمی جهادی وارد عمل شده و شهدا و جانبازان متعددی در مسیر خدمت به نظام اسلامی و مردم عزیزمان اعطاء کرده اند و نیروی انتظامی در نظام مقدس اسلامی، مامن و پناهگاه مردم و حضورشان در اجتماع، موجب دلگرمی آحاد مردم است و امیدوارم در این عرصه بیش از گذشته موفق و موید باشید.
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با تبیین نقش امر به معروف و نهی از منکر در هدایت جامعه و پیشگیری از آسیب های اجتماعی خاطر نشان کرد: امروز نیروی انتظامی در خط مقدم امر به معروف و نهی از منکر قرار دارد و اقدامات هوشمندانه پلیس در مواجهه با ناهنجاری های اجتماعی از مهم ترین کارکردهای نیروی انتظامی در ارتقاء امنیت اخلاقی در جامعه است.
دری نجف آبادی تعهد دینی و انقلابی را ویژگی های پلیس در اجرای عدالت و امنیت درجامعه اسلامی برشمرد و یادآور شد: فعالیت های فراگیر دینی، آموزشی و فرهنگی نیروی انتظامی در جامعه اسلامی ، گواه این مطلب و حقیقت است که نیروی انتظامی در پیشگیری از آسیب های اجتماعی و ارتقاء امنیت اخلاقی جامعه به موفقیت های خوبی دست یافته و بسیار موفق عمل کرده است.
وی سرمایه گذاری در عرصه امنیت و نیز همراهی مردم با نیروی انتظامی را در دستیابی به اهداف مورد نظر، بسیار ضروری دانست و تصریح کرد: در ارتقاء امنیت باید مردم یاریگر پلیس باشند و با پلیس همکاری کنند،چرا که کارکنان ناجا با پذیرفتن خطر در مقابله همه نا امنی ها و ناهنجاری ها ایستاده و در ارتقاء آرامش مردم سعی و تلاش می کنند.
عضوء هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری با قدردانی از تلاش های شبانه روزی پلیس به منظور ارتقاء روز افزون امنیت اجتماعی شهروندان اظهارداشت: امروز نیروی انتظامی مقتدرتر از همیشه پشتیبان ولایت و آرمان های انقلاب است و هرچند دشمنان انقلاب اسلامی در مقاطع مختلفی کوشیدند تا با خلق فتنه های جدید، جایگاه نیروی انتظامی را در سطح جامعه زیر سوال ببرند ولی با تدابیر بهنگام این سازمان انقلابی که با تاسی منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) اجرایی می شود، همیشه ایام نقشه شوم دشمنان، نقش برآب شده و نیروی انتظامی در میدان عمل ثابت کرده که همواره امین و مدافع ارزشهای دینی درسطح جامعه اسلامی است.
دری نجف آبادی خدمت در عرصه نظم و امنیت را یکی از بزرگترین و مهمترین داشته ها و افتخارات یک فرد در جامعه اسلامی دانست و افزود:بهره گیری از رویکرد جامعه محوری، رمز موفقیت روز افزون پلیس در ارتقاء امنیت جامعه اسلامی است و بی تردید به هر میزان که ارتباط و همکاری نهادها و دستگاه های مسئول در برقراری نظم و امنیت و ارائه دهندگان خدمات در سطح این شهرستان، به یکدیگر نزدیک تر باشد، به همان میزان، نتیجه رضایت بخش تر و امنیت نیز در جامعه اسلامی پایدارتر خواهد بود.

در حال به روزرسانی…

شما می توانید این مطلب را ویرایش نمایید

این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید نیروی انتظامی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی دری نجف آبادی عضوء هیئت رئيسه مجلس خبرگان رهبری هفته نیروی انتظامی امر به معروف این خبر توسط افراد زیر ویرایش شده استsource

دیدگاهتان را بنویسید