تفاهم نامه همکاری برای سرمایه گذاری مس سرچشمه برای ساخت قطعات داخلی امضا شد – تابناک


با حضور مدیرعامل شرکت ملی مس؛

شرکت سرمایه گذاری مس سرچشمه برای افزایش عمق ساخت داخلی با حضور مدیرعامل شرکت مس تفاهم نامه همکاری با شرکت تهگا گستر منعقد کرد.

تفاهم نامه همکاری برای سرمایه گذاری مس سرچشمه برای ساخت قطعات در داخل امضا شد

به گزارش «تابناک» به نقل از مس پرس، در حاشیه دومین همایش پیوند واحدهای کوچک و متوسط ​​با صنایع بزرگ استان کرمان و در راستای راهبرد افزایش عمق تولید ملی، تفاهم نامه همکاری بین شرکت سرمایه گذاری مس سرچشمه منعقد شد. شرکت تهگا گستر با حضور دکتر رستمی مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران مدیر صندوق بازنشستگی شرکت ملی صنایع مس ایران، معاون اقتصادی استاندار کرمان، رئیس حراست. سازمان کرمان، مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان و سایر مقامات عالی رتبه و مدیران استان منعقد شد.

محمد عابدی نژاد، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری مس سرچشمه با تاکید بر اهمیت استفاده از ظرفیت های داخلی و لزوم حمایت از تولیدکنندگان ملی، اقدامات اخیر شرکت سرمایه گذاری مس سرچشمه را در خصوص شناسایی واحدهای تولیدی دارای صلاحیت های لازم برای سرمایه گذاری گفت: در این راستا با یک شرکت خارجی برای کسب تخصص و اخذ مهندسی ساخت تجهیزات وارد مذاکره شده ایم که متاسفانه به دلیل امتناع آن شرکت از همکاری به نتیجه نرسیدیم و در حال حاضر در حال مذاکره با شرکت دیگری هستیم. شرکت به بحث مهندسی ساخت تجهیزات معدنی در داخل ایران و با تمرکز بر استان کرمان می پردازد.

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری مس سرچشمه با بیان اینکه ایران به طور کلی در تولید مس و کنسانتره آهن در مدول های کوچک، متوسط ​​و بزرگ به واردات وابسته است، تاکید کرد: سرمایه گذاری مس سرچشمه به دنبال ایجاد یک فرآیند مشارکتی بین شرکای سازنده قطعات است. در استان کرمان حمایت از افرادی که به دنبال تولید و فرآوری مواد معدنی هستند.

عابدی نژاد در پایان این تفاهم نامه را سرآغاز برنامه های شرکت سرمایه گذاری مس سرچشمه در این حوزه دانست و افزود: امیدواریم انشاءالله در ماه های آینده به طور کامل و کافی به این آرزوی دیرینه جامعه جامه عمل بپوشانیم. صنعت. و صنایع معدنی.

روابط عمومی سرمایه گذاری سرچشمه/

دیدگاهتان را بنویسید