تفکر بسیجی در جامعه تقویت شود

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، حجت‌الاسلام سیدمحسن حسینی دیباجی در سرکشی از پایگاه‌ها و ایستگاه‌های فرهنگی قرارگاه ثامن‌الائمه (ع) سمنان که به مناسبت هفته بسیج راه‌اندازی شده است، اظهار داشت: بسیج با حضور پر رنگ پیشکسوتان همیشه پر رنگ و پرشور می‌ماند؛ چراکه تجربه‌ای که پیشکسوتان دارند به جوانان و نوجوانان القا می‌شود.

وی با اشاره به حضور به‌موقع و به هنگام بسیج در همه عرصه‌ها گفت: بسیجی باید گوش به فرمان فرمانده خود باشد و همواره اصل یکدلی و وحدت و انسجام را در دستور کارهای خود قرار دهد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان با اشاره به اهمیت و جایگاه بسیج بیان کرد: بسیج یک مکتب و یک فرهنگ بوده که برگرفته از تعالیم اسلام و آیات قرآنی است.

مصطفی شاطری، فرمانده قرارگاه ثامن‌الائمه (ع) سپاه ناحیه سمنان نیز اظهار داشت: پایگاه‌های بسیج تابعه این قرارگاه در طول هفته بسیج اجرای فعالیت‌ها و برنامه‌های متعدد و متنوعی را در دستور کار خود قرار داده‌اند.

وی با اشاره به همدلی بسیار خوبی که بین بسیجیان پایگاه‌های خواهر و برادر شهرستان سمنان در اجرای هر چه بهتر برنامه‌ها در طول هفته بسیج گفت: طرح یکپارچه و یکدل کردن پایگاه‌های بسیجی که در حوزه استحفاظی نزدیک یکدیگر هستند؛ در هفته بسیج با محوریت ایستگاه‌های فرهنگی اجرا می‌شود و باید گفت در قالب اجرای این طرح پایگاه‌های مقاومت بسیج در یک نقطه با مشارکت هم ایستگاه فرهنگی برپا کرده‌اند.

به گزارش تسنیم، در این سرکشی حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید ابوالفضل راسخی مسئول حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ناحیه سمنان نیز حضور داشتند.

تفکر بسیجی عامل بازدارنده آسیب‌های اجتماعی استتفکر بسیجی موجب عبور از بحران و حل مشکلات استامام جمعه اهل‌سنت ارومیه: تفکر بسیجی سبب محرومیت‌زدایی در جامعه می‌شود

سرکشی از چندین خانواده بسیجی، ایثارگر و جانباز شهرستان سمنان و تقدیر از این خانواده‌ها نیز از دیگر برنامه‌ها بوده است.

انتهای پیام/363/ ع

source article

دیدگاهتان را بنویسید