تفکر ‌بسیج سبب ایجاد رعب و وحشت در بین دشمنان ‌شده است

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ایلام، حجت‌الاسلام‌ الله نور کریمی‌تبار عصر امروز در اجتماع بزرگ بسیجیان استان ایلام اظهار داشت: هدف از تشکیل بسیج مردمی در اوایل انقلاب، نظامی و دفاعی و برای مقابله با آشوب‌ها و اقدامات گروهک‌ها بود و با شروع جنگ تحمیلی بسیجیان وارد عرصه رزم در برابر رژیم بعث شدند. ولی بعد از پایان جنگ به ماهیت اهداف بسیج اقدامات فرهنگی، علمی و عمرانی در کنار بُعد نظامی و دفاعی افزوده شد.

وی افزود: وجود تشکیلات بسیج مردمی در کشور و حضور اقشار مختلف بسیج در صحنه‌ها باعث شده است دشمنان چشم طمع به این آب و خاک و جرات جسارت به حریم کشور ما را نداشته باشند و آرمان‌های مقدس بسیج به تمام کشورها و جنبش‌های آزادیخواه جهان رخنه کند.

کریمی‌تبار یادآور شد: بسیجیان در زمان جنگ تحمیلی با تاسی و الگوگیری از نهضت عاشورا در جبهه های جنگ حضور یافتند و دفاع مقدس با حضور بسیجیان خردسال تا افراد مسن و پیر جلوه های خاص پیدا کرد و تعدادی از این افراد به فیض شهادت نائل آمدند.

وی اضافه کرد: اکنون نیز بسیج همچنان در همه عرصه های مورد نیاز حضوری پررنگ دارد و در زمان بلایایی چون سیل، زلزله و همه گیری ویروس کرونا یا در عرصه هایی چون دفاعی، علمی و ورزشی حضور اقشار مختلف بسیج قابل توجه است و نکته مهم اینکه هم اکنون نسل جدیدی از بسیج متشکل از جوانان و نوجوانان پا به عرصه گذاشته اند.

وی با بیان اینکه وجود ارزشمند بسیجیان و دفاع آنها از آرمان های انقلاب و کشور دشمن را مایوس و مستاصل کرده است، تاکید کرد: دشمن دریافته است که توان مقابله نظامی با ایران اسلامی را ندارد و هیمنه پوشالی آمریکا و حامیانش در عرصه بین المللی توسط بسیجیان ایران مقتدر در هم شکسته شده است.

سومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج برگزار شد/ تسهیلات ویژه برای کسب و کارهای نوینقرارگاه نظارتی بسیج اصناف در استان‌ها راه‌اندازی می‌شودبسیجیان در مناطق و سازمان‌ها بازوان تخصصی در خدمت‌رسانی به مردم هستند

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام ادامه داد: بسیجیان ثابت کرده اند از جان و مال خود برای حمایت از آرمان های انقلاب و تامین امنیت این سرزمین دریغ نمی کنند و همین تفکر والای بسیج باعث ایجاد رعب و وحشت در بین دشمنان و مانع اقدامات آنها در برابر ایران شده است.

انتهای پیام/180/ش

source article

دیدگاهتان را بنویسید