تلاش بایرن مونیخ برای جذب پدری با پیشنهاد حقوق 4 برابری

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، نشری آ اس اسپانیا اعلام کرد که باشگاه بایرن مونیخ با ارائه یک پیشنهاد مالی قابل توجه در نظر دارد پدری هافبک جوان و اسپانیایی تیم فوتبال بارسلونا را جذب کند.

پدری امروز (دوشنبه) از سوی نشریه توتواسپورت ایتالیا به‌عنوان ارزشمندترین فوتبالیست جوان اروپا یا همان پسر طلایی اروپا معرفی شد که این عنوان بدون شک ارزش این ملی‌پوش اسپانیایی را بالا خواهد برد. به همین دلیل هم باواریایی‌ها قصد دارند این بازیکن را قبل از دست نیافتنی شدنش به خدمت بگیرند.

طبق ادعای آ اس، بایرن مونیخ نه تنها قصد دارد حقوقی چهار برابر حقوق فعلی‌اش در بارسلونا را به پدری پیشنهاد بدهد بلکه او را به گران‌ترین بازیکن تاریخ این باشگاه آلمانی تبدیل کند. این در حالی است که پدری اخیراً قراردادش با بارسلونا را تا سال 2026 تمدید کرده و بند فسخ قرارداد او هم به یک میلیارد یورو افزایش پیدا کرده است. ظاهراً این رقم نتوانسته باشگاه مونیخی را از تلاش برای خرید بازیکن آینده‌دار بارسلونا منصرف کند.

پدری «پسر طلایی» فوتبال اروپا لقب گرفت

در حال حاضر بالاترین رقم پرداخت شده برای خرید یک بازیکن در تاریخ باشگاه بایرن مونیخ 80 میلیون یوروست برای خرید لوکاس هرناندس از اتلتیکومادرید پرداخت شد.

درآمد فعلی پدری در بارسلونا یک میلیون و 985 هزار یورو در هفته است.

انتهای پیام/

source article

دیدگاهتان را بنویسید