تلاش برای احیای شرکت کنتورسازی قزوین – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، عزیزالله افضلی ظهر شنبه در جلسه تسهیل تولید و رفع موانع تولید در استان قزوین در سالن جلسات شهید سلیمانی استانداری قزوین برگزار کرد: رفع مشکلات شرکت. متر سازی یکی از نکات رئیس جمهور بود که با توجه به اقدامات انجام شده در سفر به استان تلاش می کنیم آن را احیا کنیم.

وی افزود: یکی از مشکلات اساسی این واحد صنعتی تعطیل شده، فناوری قدیمی آن است که نیاز به به روز رسانی دارد و تلاش داریم با کمک بخش خصوصی این کار را انجام دهیم.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین تصریح کرد: همچنین از این پس محصولات جانبی صنعت برق یا متر سازی گویا باید توسط این واحد صنعتی نیز تولید شود که کارهای اولیه آن انجام شده و خط تولید آن آغاز شده است.

وی با بیان اینکه این واحد صنعتی یک واحد تولیدی برند ملی است، افزود: برخی از مشکلات این واحد به سایر ادارات و نهادها نیز مربوط می شود که استاندار محترم در صدد رفع آن هستند تا به زودی شاهد بازگشت این واحد به چرخه تولید باشیم.

افضلی در پایان یکی از مشکلات واحدهای صنعتی استان قزوین را مالیات برشمرد و یادآور شد: در خصوص مشکل محاسبه مالیات و یا حتی پرداخت مالیات ایراداتی وجود دارد که در کارگروه های فعال در زیر مجموعه مرکز سعی در تسهیل و رفع آن داریم. . موانع

دیدگاهتان را بنویسید