تلاش برای بهره گیری از توانمندی مدیران و جهادگران موثر – خبرگزاری سریع ایران و جهانبه گزارش خبرنگار سریع، جواد قناعت شامگاه چهارشنبه در نشست روسای ستاد انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: استاندار ایران اسلامی شکل جدیدی از حکومت به وجود آمده است.

وی ادامه داد: در این راه جدید دین در کنار دنیا، معنویت در کنار زندگی، علم در کنار اخلاق، عدالت در کنار پیشرفت و… است.

فرماندار حوراسان جنوبی خاطرنشان کرد: تاکید نظام جمهوری اسلامی این است که در زندگی معاصر بشر، پیشرفت و تعالی در سایه معنویت امکان پذیر است.

او گفت: «ما همچنان بهای این باور و استراتژی درست را می پردازیم.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود به نقش مدیران در تعالی جمهوری اسلامی اشاره کرد و گفت: اگر مدیران کارآمد و دلسوز در رأس امور باشند، قطعا شاهد موفقیت های خوبی خواهیم بود.

استاندار حوراسان جنوبی با اشاره به اینکه استان ما نیز از این قاعده مستثنی نیست، تصریح کرد: با حضور مدیران جهادی و بچه حزب اللهی ها می توانیم برای توسعه استان برنامه ریزی کنیم. اتفاق می افتد قدم های بزرگ برداریم

کنت ادامه داد: همانطور که در جلسه معارفه اشاره کردم، وضعیت منطقه در صنعت سی و یکم و در سهم تولید ناخالص داخلی بخش کشاورزی 30 صبح آیا این دو با این همه توانایی اصلا لیاقت هوراسان جنوبی را ندارند؟

وی گفت: باید به گونه ای کار کنیم که چهار سال بعد اگر از شما بپرسند در حوزه صنعت، معدن، آب، محصولات کشاورزی، راه، اشتغال و معیشت مردم چه کردید؟ مانا برای سیر شدن.
مطابق با؛ همچنین باید تمام تلاش خود را برای استفاده از ظرفیت بخشداری و نیروی انسانی متعهد به کار گیریم.

دیدگاهتان را بنویسید