تلاش سه قوه در جشن سندسازی اراضی کشاورزی کشور


محسن افشارچی استاندار زنسن، استاندار زنجان نیز با ابراز خرسندی از برگزاری این دیدار آرام که با حضور معاون رهبری در استان و در ویدئو کنفرانس با وزیر جهاد کشاورزی و جمعی از مدیران ارشد اجرایی برگزار شد، اظهار داشت: مشکلات بین سیستمی استان در این زمینه برطرف شده است.

استاندار زنجان افزود: فعل و انفعالات اراضی کشاورزی شهرستان های خرمدره و سلطانیه به طور کامل برطرف شده و مشکلات اراضی سایر استان ها نیز در حال رصد و رسیدگی است.

به گفته استاندار زنجان؛ بیش از 25 درصد اراضی کاداستر و نقشه برداری شده کشور در استان زنجان قرار دارد و اسناد این اراضی به کشاورزان منتقل می شود.

نماینده عالی دولت تاکید کرد: در حال انعقاد معاهده برای حل مشکلات و تعاملات با زمین های کشاورزی سایر شهرستان های استان هستیم و راه ادامه این روند در استان زنجان روشن است.

به گفته مدیرعامل جهاد کشاورزی زنجان؛ کاداستر و رسیدگی به مداخلات حاصل از اجرای قوانین موازی اراضی کشاورزی در 350 شهرداری استان در سطح 450 هزار هکتار به پایان رسید.

جواد تراسی گفت: در استان زنجان به صورت پایلوت کشور از طریق اداره ثبت اسناد کل استان های سلطانیه و خرمدره نیز بیش از 60 هزار هکتار از اراضی را از طریق جهاد کشاورزی تحت پوشش قرار داده و امروز تعدادی از این اسناد را پوشش داد. اعطا شدند.

وزیر جهاد کشاورزی در این خصوص از اقدامات استاندار زنجان و اقدامات متعاقب آن مسئولان استانی زنجان برای تحقق این اقدام بزرگ تقدیر کرد و گفت: حمایت قضایی در تسریع در رفع معارضات ارضی موثر بود.

سید جواد ساداتی نژاد با اشاره به تعهد قوی دولتمردان و سایر قوا گفت: امیدواریم با حمایت همه مدیران در دولت شاهد اتمام مداخله و صدور اسناد رسمی در زمین های کشاورزی کشور باشیم و تجلیل کنیم. اسناد زمین کشاورزی.”

شایان ذکر است در این جلسه اسناد اراضی پنج کشاورز استان به صورت نمادین اعطا شد و اعلام شد بیش از 30 درصد اسناد کشاورزان سلطانیه و خرمدره آماده تحویل در اسرع وقت به کشاورزان و باغداران استان است.

انتهای پیام/ 2308
آن را در صفحه اول پیشنهاد دهید

دیدگاهتان را بنویسید