تمامی ظرفیت‌های استان فارس در سفر رئیس‌ جمهور دیده شود

– اخبار استانها –

فرهاد طهماسبی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شیراز، با اشاره به سفر قریب‌الوقوع رئیس‌ جمهور به استان فارس اظهار داشت: در حوزه‌های انتخابیه یک نماینده از وزرا یا معاونان رئیس‌جمهور حضور پیدا می‌کنند و چون تعداد افرادی که با رئیس‌ جمهور هستند، کم هستند ممکن است هر دو حوزه یک نماینده یا وزیر برود.

وی در توضیح بیشتر در این باره گفت: تاکید رئیس‌ جمهور این بوده که فقط نیمی یا یک سوم از هیئت دولت در سفرها باشند و نمایندگان هم حضور دارند.

سخنگوی مجمع نمایندگان استان فارس با بیان اینکه نمایندگان نیز برنامه‌های خود را مطرح کردند، افزود: به صورت کلی برنامه‌ها به استانداری اعلام شده و با حضور استاندار فارس و معاون اول رئیس‌ جمهور پیش‌بینی‌ها را بررسی کردند و سفر روز پنجشنبه انجام می‌شود.

استاندار بوشهر: 5000 میلیارد تومان در سفر رئیس جمهور برای اجرا پروژه‌ها مصوب شدمصوبات سفر رئیس جمهور به خراسان جنوبی در دستور کار قرار گرفتتصویب 275 طرح دستاورد سفر رئیس جمهور به استان ایلام است

طهماسبی با بیان اینکه نمایندگان از طرف مردم هستند و باید صدای مردم را به گوش دولت و دولتمردان برسانند، بیان کرد: مجمع نمایندگان با انسجامی که دارد مواردی را که نگاه ناعادلانه برای استان فارس باشد در هر زمینه‌ای فریاد می‌زنند.

وی با بیان اینکه نمایندگان خادم مردم هستند گفت: نمایندگان به صورت ویژه در این سفر مطالبات و تذکرات را بیان خواهند کرد و دولت باید نسبت به مطالبات مردم پاسخگو باشد.

طهماسبی با بیان اینکه نمایندگان از مدت کم حضور دولت در استان فارس انتقاد دارند گفت: استان فارس 36 شهرستان دارد اما با استان‌هایی که 7 شهرستان دارد مقایسه می‌شود و اینها توسط نمایندگان مطرح شده است.

نمایندگان همچنین در جلسه امروز اعلام کردند که باید اولویت‌های استان را از مردم و نمایندگان پرسش و پروژه‌های عمرانی استان را بر مبنای اولویت برنامه‌ریزی کرد.

انتهای پیام/ 424/ح

source article

دیدگاهتان را بنویسید