تمام مرز‌های اردبیل با تجهیزات الکترونیکی رصد می‌شود

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، سردار سید شاهین اسمعلی، ظهر امروز در دیدار با برخی مسئولان اردبیل به مناسبت هفته ناجا اظهار داشت: هفته ناجا فرصتی مغتنم برای نمایش اقتدار، توانمندی و زحمات و تلاش‌های هم‌سنگران در واحد‌های مرزی استان اردبیل است که همزمان با هفته نکوداشت نیروی انتظامی، برنامه‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی در سطح استان اردبیل اجرا خواهد شد.

فرمانده مرزبانی استان اردبیل ادامه داد: تجهیزات الکترونیکی نیز در مرز‌های استان اردبیل به طور ویژه راه‌اندازی و هم‌اکنون مرز استان اردبیل به امن‌ترین مرز کشور تبدیل شده است که خوشبختانه استان اردبیل از بین 16 استان مرزنشین کشور جزو استان برتر در برقراری امنیت پایدار محسوب می‌شود.

اسمعلی تصریح کرد: برنامه‌های رسانه‌ای مختلفی در طول این هفته اعم از حضور در برنامه‌های زنده تلویزیونی و رادیویی، پخش مستند کلیپ‌های اقتدار مرزبانی، گفت‌وگو و نشست با اصحاب رسانه در جهت تشریح اقدامات و تلاش‌های مرزبانان در واحد‌های مرزی و تنویر افکار عمومی اجرا خواهد شد.

وی اظهار کرد: از طرح‌های دیگر می‌توان به رونمایی از طرح‌های هوشمندسازی مرز، برگزاری سراسری همایش بزرگ امنیت پایدار با مشارکت اقوام، خدمات پزشکی رایگان در مناطق محروم مرزی، ملاقات حضوری با مرزنشینان و برگزاری مسابقات بومی و محلی و بازدید مشارکتی جامعه از مناطق مرزی اشاره کرد.

نایب رئیس مجلس: نیروی انتظامی برای تامین امنیت شب و روز نمی‌شناسدنماینده ولی فقیه در استان گلستان: نیروی انتظامی مجموعه‌ای کارآمد، مقتدر و تکیه‌گاه مردم استاستاندار فارس: اقتدار و مهربانی نیروی انتظامی آرامش و اعتماد را در جامعه افزایش می‌دهد

فرمانده مرزبانی استان اردبیل ادامه داد: هر چه داریم مدیون و مرهون خون پاک شهدای والامقام هستیم که در سایه تلاش‌ها و مجاهدت‌های رزمندگان اسلام، رقم خورده است.

اسمعلی ادامه داد: امروز به برکت خون پاک شهدای والامقام، کشورمان به امنیت و اقتدار پایدار دست یافته که ستودنی و شایسته است و باید قدردان زحمات و تلاش‌ها مرزبانان کشورمان باشیم که با گذشت از جان و مال خود درس بزرگ ایثار و شجاعت را به همگان آموخته‌اند.

انتهای پیام/144/ش

source article

دیدگاهتان را بنویسید