تمرینات تنفسی برای به خواب رفتن سریعباشگاه خبرنگاران جوان Perloss تنفس دیافراگمی یا تنفس شکمی را توصیه می کند. برای این کار باید راحت بنشینید و یک دست را روی سینه و دست دیگر را زیر دنده ها قرار دهید. دم باید از طریق بینی و بدون حرکت قفسه سینه باشد و به معده شما اجازه دهد به آرامی دست شما را فشار دهد. باید بازدم را از طریق دهان انجام دهید، لب های خود را در لوله قرار دهید و به آرامی روی شکم خود فشار دهید تا هوا خارج شود. این روانشناس پیشنهاد می کند این تمرین را 10 بار تکرار کنید.

روش دیگر تنفس بر اساس سیستم 4-7-8 است. شما باید از طریق بینی نفس بکشید، چهار ثانیه بشمارید و سپس نفس خود را به مدت هفت ثانیه نگه دارید. باید به مدت هشت ثانیه نفس خود را بیرون دهید و از طریق لب های گره شده خود سوت بزنید.

پرلوس تنفس متناوب از سوراخ بینی خود را پیشنهاد کرد. برای این تمرین، باید هر سوراخ بینی را یکی یکی با انگشتان خود ببندید و متفاوت نفس بکشید.

الکس دیمیتریو، روانپزشک و پزشک خواب، توجه خود را به تکنیک تنفس مربعی معطوف کرد. برای این کار باید در هر مرحله تا چهار بشمارید. در حین دم، نفس خود را حبس کنید، بازدم کنید و دوباره آن را نگه دارید.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید