توجه به فرهنگ عمومی جامعه، رکن اصلی تحولات فرهنگی استباشگاه خبرنگاران جوان تبریز حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم در جلسه شورای فرهنگ عمومی ناحیه گفت: بی توجهی به فرهنگ عمومی و مولفه های اساسی آن ضایعه بزرگی است که به راحتی قابل جبران نیست.

بزرگترین خطر بحران بی درد فرهنگی است، درد فرهنگی موفقیتی است که هیچ مسئولی را در بر نمی گیرد، اگر مسئولی این درد را احساس نکند شما نمی توانید در فرهنگ سازی و مبارزه با سوزاندن واردات موفق باشید. خانه ها. فرهنگ ها

یکی از رویدادهای ارزشمند فرهنگی در سال 1400، تدوین و تطبیق بخش استانی نقشه جامعه مهندسی فرهنگی کشور است که زیر نظر دبیر شورا و اعضای دائمی کمیته ها جلسات بسیار پرهزینه ای برگزار کردند. امیدواریم جزو اولین مناطقی باشیم که ارائه می دهیم.

برکت انقلاب اسلامی در 40 سال گذشته موسسات فرهنگی زیادی ایجاد شده است.

مشکل اصلی ما این است که حوزه فرهنگ را مانند سایر حوزه ها جدی نگرفته ایم، به فرموده مقام معظم رهبری حوزه فرهنگ، عرصه جهاد برای رسیدن به آرمان های فرهنگ است. ایران اسلامی باید مجدانه وارد این عرصه شویم.

در این حجم از کار و کیفیت این کار فرهنگی نمی توانیم در مقابل توپخانه فرهنگی دشمنان فعال شبانه روزی ایستادگی کنیم و اگر ندانیم عرصه فرهنگی جامعه را وقف تخریب خواهیم کرد. فرهنگ ها دست های ما

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید