توجه ویژه افسران به کشتی به نفع جامعه استمحسن کاوه جمعه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در گرگان افزود: سطح کیفی مسابقات کشتی آزاد قهرمانی کشور در سالن آزادی گرگان نسبت به سال های گذشته بی نظیر بوده است.

وی با اشاره به سطح کیفی این مسابقات گفت: مدال آوران نروژی در این مسابقات حضور نداشتند اما با استقبال خوبی مواجه شدند و موارد و کمیته فنی و مسائلی که به نفع آینده کشتی کشور است و از هر لحاظ به نفع آنهاست. . به نفع امدادگران بوده است.

وی با اشاره به سطح فنی مسابقات گفت: چون نوع مسابقات و برخورد دوندگان نزدیک و خوب بود و همچنین این مسابقات به روز شد و چهره های جدیدی به کشتی معرفی شد و همه چیز بسیار خوب بود و همچنین نیاز داریم توجه بیشتر به مسابقات

کاوه در تشریح چالش ها و مشکلات کشتی ایران گفت: ورزشکاران رشد کردند و بعد نروژ اتفاقات خوبی افتاد، کشتی با کمک رسانه ها به خانه رفت و شور و اشتیاق را برای جامعه، نوجوانان و جوانان ایجاد کرد و آنها علاقه مند شدند. ورزش ها.

مدیر فنی تیم های ملی کشتی آزاد، دیدار دوستانه ایران و آمریکا را برجسته کرد و افزود: مسائل حاشیه ای مطرح نیست و متأسفانه جدای از ورزش، مسائل دیگر همیشه به حاشیه کشیده می شود و این بازی طبیعی است و به دلیل اینکه کشتی ورزشکاران خوب. ایرانی ها ورزشکاران ما را به نروژ، فدراسیون آمریکا دعوت کردند.

وی خاطرنشان کرد: آمریکا تیم خوبی است و به نفع جوانان ورزشکار ما خواهد بود و موضوع خاصی وجود ندارد و ما تابع دستورات بالادستی هستیم، آنها با خانواده خود کشتی می گیرند و این اصلا خوب نیست.

کاوه با اشاره به حواشی کشتی گفت: مسابقات در سطح خوب و بسیار نزدیک برگزار شد و همیشه چنین مسائلی وجود داشته که باید سعی کنیم مدیریت درستی داشته باشیم.

مسابقات کشتی آزاد قهرمانی کشور نیز در روزهای 23 و 23 دی ماه در سالن آزادی گرگان آغاز شد و هرکسی که بخواهد در تیم ملی دوم شود باید در مسابقات قهرمانی کشور شرکت کرده باشد.

تیم کشتی آزاد مازندران قهرمان مسابقات کشتی قهرمانی کشور و اولین دوره انتخابی تیم ملی شد.

به گزارش ایرنا، مسابقات کشتی آزاد قهرمانی کشور از روز چهارشنبه با حضور 387 دونده از 31 استان در قالب 43 تیم در 10 وزن (52، 61، 65، 70، 74، 79، 87، 92، 97) انتخاب شد. و 125 کیلوگرم) آغاز شد پس از 447 کشتی در 9 دور، مازندران الف با چهار طلا، 2 نقره و 165 امتیاز به مقام قهرمانی دست یافت.

تیم تهران الف با یک طلا و چهار برنز و مجموع 103 امتیاز دوم شد.

کرمانشاه الف نیز با یک طلا، یک نقره و یک برنز با 84 امتیاز در رده سوم قرار گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید