توخل: بهترین بازی خود را ارائه نکردیم و منچسترسیتی شایسته پیروزی بود/ شاید این شکست بر عهده من باشد

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، توماس توخل پس از شکست یک بر صفر چلسی مقابل منچسترسیتی اظهار داشت: ما بازی را باختیم و رقیب شایسته پیروزی بود. تا زدن گل در 20 متر پایانی زمین خوب بودیم، اما این شرایط متأسفانه فقط در همان نقطه وجود داشت و در 80 متر دیگر زمین عملکرد خوبی نداشتیم. ما در بالاترین سطح خودمان نبودیم و شما نمی‌توانید در این شرایط انتظار کسب نتیجه داشته باشید. ممکن بود نتیجه با یک ضربه سر تغییر کند، اما باید بپذیریم که بهترین بازی خود را ارائه نکردیم.

وی با اشاره به اینکه آبی‌های لندن مالکیت توپ و میدان را در اختیار نداشتند، تصریح کرد: مالکیت توپ را به اندازه کافی در اختیار نداشتیم تا به حریف ضربه بزنیم، اعتماد به نفس خود را افزایش دهیم و تنفسی داشته باشیم. این اتفاق در نیمه اول یا حتی دوم رخ نداد. تا زمان به ثمر رسیدن گل در محوطه جریمه خود به‌خوبی دفاع کردیم، اما عملکرد تیمی ما به اندازه کافی کامل نبود. شما باید در بهترین سطح خود باشید تا تیمی مانند منچسترسیتی را تحت فشار بگذارید.

گواردیولا: بهترین بازی این فصل‌مان دیدار امروز مقابل چلسی بود

سرمربی چلسی با اشاره به مشکلات بازیکنانش برای حضور در ترکیب اصلی گفت: فکر می‌کنم به تازگی و نشاط بیشتری در تیم نیاز داشتیم. کانته چند روز بیمار بود و من تصمیم گرفتم او بازی را از ابتدا آغاز کند. جورجینیو مشکلاتی داشت و تیاگو سیلوا نمی‌توانست از ابتدا به میدان برود. شاید امروز این شکست بر عهده من باشد که بهترین تصمیمات را نگرفتم.

« ما با هم پیروز می‌شویم و با هم شکست می‌خوریم.»، توخل ضمن بیان این جمله خاطرنشان کرد: ما با سیستم 2-5-3 وارد زمین شدیم، اما فکر نمی‌کنم مشکل ساختاری داشته باشیم و این شکست به تصمیمات و استفاده از فضاهای حریف مربوط می‌شود. ما با هم شکست می‌خوریم و پیروز می شویم. من از خودم می‌پرسم که آیا بهترین شکل تیمی را داشتیم یا خیر، اما مطمئن نیستم که این موضوع در نتیجه تعیین‌کننده باشد.

وی با بیان اینکه چلسی به اندازه کافی خوب نبود تا از فشارها فرار کند، عنوان کرد: احساس می‌شد که ما چیزی برای از دست دادن داشتیم و انرژی کافی نداشتیم، اما این اتفاق می‌تواند رخ دهد. پس از گل شما بیشتر به پیروزی باور دارید تا به شکست. ما تلاش کردیم به حریف فشار بیاوریم و هواداران را خوشحال کنیم.

منچسترسیتی در استمفوردبریج نخستین شکست چلسی را رقم زد

سرمربی چلسی در مورد بازی روملو لوکاکو در این مسابقه بیان کرد: فکر نمی‌کنم نیاز باشد تا درباره روملو در بازی امروز صحبت کنم. زمانی که ما به او رسیدیم، حمله تقریباً نیمه‌کاره تمام شده بود و مشکل ما بیشتر تیمی بود تا شخصی. چون بازیکنان به اندازه کافی در حمله شرکت نمی‌کردند و ارتباط لازم نداشتند.

توخل درخصوص مصدومیت ریس جیمز اظهار داشت: شرایط ریس را نمی‌دانم. مُچ پای او پیچید که اتفاقی دردآور بود و خبر دیگری درخصوص این بازیکن ندارم. باید ببینیم ریس چه شرایطی در روزهای آینده دارد.

انتهای پیام/

source article

دیدگاهتان را بنویسید