توزیع بسته معیشتی و کمک آموزشی در مازندران آغاز شد/کمک 152 میلیارد تومانی مومنانه

– اخبار استانها –

سردار سیاوش مسلمی فرمانده سپاه کربلا استان مازندران صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ساری، در حاشیه رزمایش کمک مومنانه مازندران در ساری با بیان اینکه 12 هزار بسته معیشتی طرح کمک مومنانه به مناسبت هفته بسیج امروز در سراسر مازندران توزیع می‌شود، اظهار داشت: همچنین 2 هزار بسته کمک آموزشی نیز برای دانش آموزان تهیه شده است که توزیع آن در سراسر استان آغاز شد.

وی افزود: از ابتدای امسال تاکنون 152 میلیارد تومان در طرح کمک مومنانه توسط مردم و خیرین مازندران، بسیج و سپاه، نهادهای حمایتی و دستگاه‌ های دولتی هزینه شده است.

فرمانده سپاه کربلا استان مازندران با اشاره به اینکه از ابتدای امسال تاکنون 214 هزار و 478 بسته معیشتی به ارزش 86 میلیارد تومان توزیع شد، گفت: 783 سری جهیزیه نیز در این مدت به ارزش 23 میلیارد تومان تهیه و به نوعروسان اهدا شد.

سردار مسلمی از توزیع 35 میلیارد تومان لوازم کمک آموزشی و پوشاک، کارت هدیه، طعام و نذر قربانی از ابتدای امسال خبر داد و یادآورشد: بیش از 60 هزار بسته بهداشتی به ارزش 3 میلیارد تومان نیز توزیع گردیده است.

سپاه و بسیج خادم مردم در زلزله سی‌سخت/‌ساخت خانه‌های زلزله‌زدگان در 9 ماه + فیلماصلی‌ترین رسالت بسیج دانشجویی تربیت نیروی تراز انقلاب اسلامی استبسیج اساتید از نوآوری‌های نخبگان دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای سمنان حمایت می‌کندوی تعداد ماسک، لباس بیمارستانی، و دیگر لوازم تهیه شده توسط بسیج و سپاه را حدود 600 هزار مورد اعلام و تصریح کرد: در 7 ماه گذشته بیش از 13 هزار مورد از اماکن عمومی و معابر توسط بسیجیان در سطح استان مازندران ضدعفونی شد.

انتهای پیام/ش

source article

دیدگاهتان را بنویسید