توزیع عادلانه تسهیلات در مناطق مختلف کشور – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری در دیدار نعمت الله رضایی مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید گفت: مردم روستاها و مناطق فقیرنشین مانند شهرهای بزرگ نمی توانند از فرصت های مالی و بانکی استفاده کنند و آن کارآفرینی امید است. می تواند نقش مهمی ایفا کند.» در ایجاد اشتغال و جلوگیری از مهاجرت این افراد به شهرها.

رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: روستای u سالهای همچنین نقش مهمی در اشتغال خرد داشته اند و در اثر بی توجهی مسئولان در سال های اخیر بسیاری از آنها تخلیه و به ناباروری تبدیل شده اند و لازم است از این مناطق حمایت شود و مهاجرت معکوس شود. روند.

وی با تاکید بر توزیع عادلانه امکانات در مناطق مختلف کشور گفت: لازم است مقوله کارها و امکانات ارائه شده در هر منطقه بر اساس ارزیابی های میدانی و شرایط اقلیمی خاص مناطق تدوین شود تا شاهد نتایج بهتری در پایداری و پایداری روستا باشیم. استخدام.

یکی از اعضای کانون خبرگان پیشرو خاطرنشان کرد: این صندوق با انگیزه و برنامه ریزی مدون می تواند مردم، مسئولان و به ویژه مقام معظم رهبری را در تحقق شعار سال امیدوار کند. ایجاد اشتغال روستایی لازم برای فروش محصولات خرد.

حسینی بوشهری با اشاره به اینکه این صندوق مجموعه ای متمرکز است، بابرونهام او گفت: این هدفمند است.

اظهار داشت: بنده از سالهای من از قبل با کار و فعالیت صندوق امید آشنا هستم و این مجموعه موسسه ای دلسوز و دلسوز با برنامه ای برای گره گشایی از مردم است. من میدانم.

حسینی بوشهری با نگاهی به تحول فوری ظاهر نام صندوق اضافه شده (عدالت و پیشرفت): محتوا و اصل کار مهم است و حاوی نام و نام شعبه است.

وی ادامه داد: این صندوق زیرا تعریف روشن اهداف همراه با جامعه هدف مشخص در تأمین امکانات می تواند تأثیر درخشانی داشته باشد. استخدام زایی فعالیت های این صندوق را در اولویت قرار دهید.

دبیر شورای عالی حوزه علمیه کشور با اشاره به تفاهم نامه مشترک حوزه علمیه قم و صندوق کارآفرینی امید گفت: طرح های استخدامی طلاب در این گونه قراردادها باید مطابق با الزامات باشد و مانع از تحصیل، تحقیق و پژوهش طلاب نشود. بتوانید مشکلات زندگی خود را پوشش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید