توزیع ۶۳ هزار بسته معیشتی در اصفهان همزمان با سالگرد شهادت شهید سلیمانی

استانها / اصفهان

http://fna.ir/5z7id ۰ توزیع ۶۳ هزار بسته معیشتی در اصفهان همزمان با سالگرد شهادت شهید سلیمانی

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان از اهدای بالغ بر ۶۳ هزار بسته معیشتی با همکاری و همراهی آستان قدس رضوی و بسیج سپاه استان به خانواده های محروم و نیازمند، خبر داد.

توزیع ۶۳ هزار بسته معیشتی در اصفهان همزمان با سالگرد شهادت شهید سلیمانی

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان به نقل از روابط عمومی استانداری اصفهان، ستاد هماهنگی بزرگداشت دومین سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به ریاست استاندار و با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و سایر مدعوین در استانداری اصفهان برگزار شد.

سید رضا مرتضوی، استاندار اصفهاندر این جلسه ضمن تسلیت ایام فاطمیه و تبریک ولادت حضرت عیسی (ع)، با اشاره به جایگاه رفیع شهدا به تبیین فرازهایی از زندگی پربار سردار شهید جبهه مقاومت بین‌الملل، سپهبد حاج قاسم سلیمانی از حاضرین خواست تمام قد پای کار بیایند، تا دهه بصیرت امسال نیز همچون سایر موارد پیش از این شاهد شگفتی آفرینی مردم قدرشناس و شهید پرور استان باشیم.

محمدرضا همچنین جان‌نثاری، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان نیز در این جلسه با تبیین راهبردهای اصلی بزرگداشت دومین سالگرد شهادت مجاهدانه شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و تقارن این اوقات با ایام فاطمیه و یوم الله ۹ دی و همچنین شهادت شهدای عرفه (شهید سردار حاج احمد کاظمی و …) به تبیین موضوع پرداخت.

وی ۹ دیماه را نقطه عطفی در مبارزه آگاهانه و بصیرت افزای مردم ایران اسلامی با فتنه بر شمرد و بر برپایی منسجم تبلیغات محیطی و باشکوه این ایام در استان با محوریت مدیریت فعال و اثربخش همه فرمانداران و متولیان دستگاه های اداری و اجرایی استانی و شهرستانی در برگزاری با صلابت این رویدادها تاکید کرد.

جان‌نثاری در این نشست بر پوشش مردمی «پویش قهرمان من» تصریح کرد و از اهدای بالغ بر ۶۳ هزار بسته معیشتی با همکاری و همراهی آستان قدس رضوی و بسیج سپاه استان به خانواده های محروم و نیازمند، خبر داد.

انتهای پیام/۶۳۰۸۶/ج/

شما می توانید این مطلب را ویرایش نمایید

این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید قاسم سلیمانی آستان قدس رضوی شهید اصفهان این خبر توسط افراد زیر ویرایش شده است

اخبار مرتبط

  • آغاز ششمین مرحله رزمایش کمک‌های مؤمنانه

source

دیدگاهتان را بنویسید