توزیع 100 هزار بسته زندگی و 2000 جهیزیه در قالب کمک های مومنانه در مازندران


محمدمهدی اقبالپور امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در استان مازندران اظهار داشت: به مناسبت دومین سالگرد شهادت سردار سرلشکر پاسدار جیم قاسم و سلیمان، 100 هزار بسته معیشتی در قالب رزمایش تسلیت و یاری امینی بین نیازمندان استان مازندران توزیع شد. ورود ایستگاه حضرت فاطمه زهرا(س)

وی هدف از برگزاری این رزمایش را کمک به مبتلایان به ویروس کرونا و نیازمندان و مستمندان عنوان کرد.

مدیر سازندگی بسیج مازندران از توزیع 100 هزار بسته معیشتی و 2 هزار سری جهیزیه بین نیازمندان مازندران خبر داد و گفت: این طرح از 13 دی ماه در مازندران اجرا می شود.

وی افزود: تا کنون و به مناسبت های مختلف از ابتدای شیوع کرونا تاکنون، از اسفندماه سال 98، یک میلیون و 200 هزار بسته معیشتی به ارزش حدود 350 میلیارد تومان برای کمک به نیازمندان در بین اقشار ضعیف مازندران توزیع شده است.

رئیس بسیج سازندگی مازندران خاطرنشان کرد: 3000 سری جهیزیه به ارزش حدود 60 میلیارد ریال از ابتدای تاج گذاری بین مستمندان توزیع شده است.

اقبالپور یادآور شد: 500 هزار بسته بهداشتی از قبیل ماسک، ژل دست، دستکش، کلاه، اسلحه و … در این مدت بین نیازمندان مازندران توزیع شد.

وی با قدردانی از کمک و همراهی مسئولان، مردم و خیران استان مازندران در تهیه و توزیع این بسته ها در بین نیازمندان، گفت: کمک به اقشار ضعیف و آسیب دیده تا ریشه کنی این ویروس شوم ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/ 86002 / جاین را برای صفحه جلد پیشنهاد دهید

دیدگاهتان را بنویسید