توزیع 21 تن گوشت قرمز ویژه نیازمندان در یزد

استانها / یزد

http://fna.ir/5j4fk ۰ توزیع 21 تن گوشت قرمز ویژه نیازمندان در یزد

مدیر کل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) یزد با بیان این که به صورت مستمر در حال رصد شرایط استان هستیم، گفت: طبق برنامه ریزی های انجام شده و با حمایت بنیاد احسان، توزیع 21 تن گوشت قرمز گوسفندی ویژه نیازمندان در دستور کار قرار گرفته است.

توزیع 21 تن گوشت قرمز ویژه نیازمندان در یزد

علی‌اکبر محمد پناه در گفت‌وگو با خبرنگار فارس از یزد، با بیان این‌که محرومیت زدایی از جمله اولویت‌های در دستور کار ستاد اجرایی فرمان حضرت امام است، اظهار کرد: برابر رسالت تعیین شده این ستاد به طور مستمر شرایط و وضعیت معیشی مردم را بررسی می‌کند متناسب با توان خود برای رفع محرومیت وارد میدان می شود.

وی استفاده از ظرفیت خیرین نیکوکار را یکی از اساسی ترین رویکردهای خدمت رسانی به مناطق محروم دانست و افزود: به همین منظور با حمایت بنیاد احسان وابسته به ستاد اجرایی فرمان امام ره، ۲۱ تن گوشت قرمز گوسفندی بین نیازمندان و مناطق محروم استان توزیع می‌شود.

محمدپناه با بیان این‌که مشارکت گروه‌های جهادی مختلف در استان یزد برای محرومیت‌زدایی ستودنی است، گفت: خوشبختانه تاکنون اقدامات خوبی برای رفع محرومیت در نقاط مختلف استان انجام شده و انشاالله با حمایت خیرین همچنان ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/ر

شما می توانید این مطلب را ویرایش نمایید

این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید کرونا ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) خبر خوب محرومیت زدایی توزیع گوشت استان یزد خبرگزاری فارس محمدپناه گروه جهادی این خبر توسط افراد زیر ویرایش شده است

اخبار مرتبط

  • توزیع گوشت بین خانواده‌های نیازمند استان

source

دیدگاهتان را بنویسید