توسعه همکاری صندوق بیمه کشاورزی و سازمان مدیریت بحران کشور – خبرگزاری مهر ایرانیان و اخبار جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از صندوق بیمه کشاورزی، به منظور انجام اقدامات لازم برای توسعه همکاری های صندوق بیمه کشاورزی و سازمان مدیریت بحران کشور، صندوق بیمه کشاورزی میزبان مدیران ارشد این دو نهاد اجرایی بود. .

در این جلسه که در ستاد صندوق بیمه کشاورزی برگزار شد، علیرضا الامین قائم مقام صندوق بیمه کشاورزی به انواع خدمات نوین بیمه کشاورزی و نقش و اهمیت آن در ایجاد امنیت تولید و سرمایه گذاری اشاره کرد. در بخش کشاورزی

وی همچنین به نقش کلیدی سازمان مدیریت بحران در حمایت از تولیدکنندگان آسیب دیده در بخش کشاورزی به دلیل بروز عوامل خطر اجباری و طبیعی پرداخت و گفت: برای توسعه زمینه های همکاری بین دو سازمان اقدامات لازم انجام می شود. در قالب تفاهم نامه همکاری انجام شده و اجرا خواهد شد.

همچنین محمدحسن نامی رئیس سازمان مدیریت بحران با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر مهار تورم و افزایش تولید در سال 1402 گفت: نقش بخش کشاورزی در افزایش تولید و تحکیم پایه های امنیت غذایی به بصری حائز اهمیت است. .

نامی افزود: با توجه به تغییرات اقلیمی و فضای جغرافیایی کشور و وقوع بیش از 46 نوع بلای طبیعی و انسانی در ایران، بیمه کشاورزی تنها ابزار حمایتی در تداوم چرخه تولید و امنیت کشور محسوب می شود. سرمایه گذاری های کشور بخش کشاورزی

وی بیان کرد: برای توسعه پوشش بیمه ای کشاورزی باید به دنبال راهکارهای جدید و ابتکاری برای رسیدن به رضایت تولیدکننده در بیمه باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید