تولید 25 هزار دستگاه خودرو در برنامه خودرو دیزل ایران در سال جاری / عرضه شش محصول جدید – تابناک


تولید 25 هزار دستگاه خودرو در برنامه خودرو دیزل ایران در سال جاری / عرضه شش محصول جدید

به گزارش «تابناک» به نقل از ایکوپرس – جواد توسلی مهر در نشست مشترک با تولیدکننده خودروهای تجاری ایرانی گروه صنعتی خودرو که با حضور مدیرعامل این گروه صنعتی برگزار شد، افزود: در صورت تحقق تولید 25 هزار دستگاه خودرو، چهار هزار دستگاه خودرو تولید می شود. ایجاد اشتغال در ایران خودرو دیزل
وی با اشاره به افزایش 3.5 برابری تولید خودروهای تجاری در سال جاری نسبت به سال گذشته، از تولید 6 محصول جدید خبر داد و گفت: کامیون های جدید، تراکتور آتامان، وانت هشت سرعته اتوماتیک، اتوبوس برقی، مینی بوس هفت متری و اتوماتیک. . تراکتور، محصول جدید ایران خودرو دیزل در سال “تولید، دانش بنیان، اشتغالزایی” خواهد بود.
مدیرعامل ایران خودرو دیزل بر لزوم همکاری همه جانبه سازندگان برای تولید خودروهای تجاری داخلی با کیفیت تاکید کرد.
توسلی مهر افزود: برنامه ریزی برای ارتقای سطح کیفی محصولات ایرانیان خودرو دیزل در دستور کار قرار دارد.
وی تاکید کرد: تحقق برنامه ارتقای کیفیت مستلزم ارتقای کیفیت قطعات یدکی و تاسیسات دریافتی از تمامی تامین کنندگان است.
توسلی مهر با اشاره به وضعیت خودروهای تجاری فرسوده در ناوگان حمل و نقل، از آمادگی خودرو دیزل ایران برای نوسازی ناوگان خودروهای سنگین و نیمه سنگین خود خبر داد.
وی با تشریح برنامه‌های مختلف با هدف پرداخت یارانه به بخش گازوئیل و کاهش ارزش‌گذاری محصولات، تصریح کرد: در این برنامه معیشتی کاهش ارزش‌گذاری تا 4600 میلیارد تومان در نظر گرفته شده است.
مدیرعامل ایرانیان خودرو دیزل خاطرنشان کرد: انتظار این شرکت از تامین کنندگان برای دستیابی به اهداف کیفی مطلوب، نیاز به سرمایه گذاری و ایجاد زیرساخت های لازم برای افزایش تولید و تامین به موقع قیمت قطعات یدکی با کیفیت و اقتصادی است.

دیدگاهتان را بنویسید