تویسرکان طبق پروتکل بهداشتی میزبان لیالی قدر است – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، حسن قاسمی روز سه شنبه در ستاد پیشگیری و پیشگیری از کرونا و همایش امنیت زیستی شهرستان تویسرکان سخنرانی کرد. باید باشد سریع غذا تابلوی راهنما پشتی با ظرفیت 70 درصد کار می کند.

وی گفت: سازمان تبلیغات دستور داد تا نماز شب قدر و عید سعید فطر را از طریق امام جماعت بخوانند. العمل های وی گفت: همه ما موظفیم دستورالعمل های بهداشتی را رعایت کنیم و زیر پا گذاشتن این قوانین غیرقابل قبول است زیرا سلامت مردم اولویت اول ماست.

معاون سیاسی و امنیتی وزیر انجمن فرماندار تویسرکان تاکید کرد: اصحاب رسانه، خبرنگاران و هنرمندان از تولید اخبار و محتوای فرهنگی و هنری برای اطلاع رسانی به مردم در زمینه پیشگیری و مقابله با کرونا قدردانی کردند.

وی یادآور شد: مبارزه با بیماری عروق کرونر قلب و اطلاع رسانی به مردم برای مبارزه و مبارزه با این ویروس در اولویت قرار دارد و رسانه های شهرستان در این زمینه کارنامه قابل قبولی دارند.

مدیر عامل شبکه بهداشت و درمان تویسرکان در ادامه این نشست گفت: در خیابان مرکز امام خمینی (ره) واقع در پایگاه 17 شهریور واقع در خیابان فیاض بخش، سرابی و امیرکبیر از ساعت 16 الی 20 بعد از ظهر و روزهای تعطیل و صبح و عصر به شهروندان تویسرکانی خدمات رسانی می کند.

دیدگاهتان را بنویسید