تیراندازی طالبان از دیروز آغاز شد – خبرگزاری مهر ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، در پی بازدید جانشین نیروی انتظامی و فرمانده نیروی زمینی ارتش و بررسی درگیری روز گذشته در مرز مشترک ایران و افغانستان، امروز جلسه ای در این منطقه برگزار شد.

در دیدار دوجانبه جانشین نیروی انتظامی با سردار قاسم رضایی فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در شهرستان زابل با تحلیلی از درگیری روز گذشته مرزبانان غیور. فرجا وی با حضور طالبان در نقطه صفر مرزی و همکاری مطلوب مرزبانی و ارتش گفت: همکاری عالی مرزبانان فرجا و نیروی زمینی ارتش دیروز انجام شد.

وی افزود: در عملیات دیروز، بر اساس شواهد، طالبان تیراندازی را آغاز کردند و خط قرمز مرزبانان غیور ما، سرزمین مقدس و مرزهای کشور عزیزمان ایران اسلامی است و اجازه حمله به کسی را نمی دهند.

رضایی تصریح کرد: برنامه های ما به عنوان یک سازمان نظامی و یک سازمان امنیتی دفاع و حراست از مرز است تا مردم در مرز مرز و مرکز در امنیت کامل زندگی کنند.

معاونت نیروی انتظامی کشور بر ایجاد این پلتفرم نظارت خواهد داشت سلام هوا و استفاده از پهپاد در مرز توسط مراجع ذیصلاح گفت: استفاده از ظرفیت پهپاد آنها برای امنیت مرزها بسیار مهم هستند و استفاده از این قابلیت مانعی برای کنترل مرزها خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید