تیم‌های منتخب تولید محتوای دیجیتال سیستان و بلوچستان به رویداد ملی اعزام شدند

– اخبار استانها –

محمدهادی طهرانی مقدم در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در زاهدان اظهار داشت: همزمان با هفته بسیج تیم‌های منتخب مرحله استانی تولید محتوای دیجیتال بسیج در استان سیستان و بلوچستان به مرحله کشوری اعزام شدند.

مسئول سازمان فضای مجازی بسیج سیستان و بلوچستان افزود: مرحله نهایی سومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج در بخش بازی‌های ویژه تلفن همراه، نرم افزار‌های موبایلی و پویانمایی از دوم تا چهارم آذرماه به میزبانی سازمان فضای مجازی بسیج در تهران برگزار می‌شود.

وی با اشاره به این که در مرحله نهایی بیش از 100 تیم از استان های کشور به رقابت می پردازند، افزود: 12 نفر در قالب 3 تیم منتخب سیستان و بلوچستان نیز برای شرکت در این رویداد ملی عازم پایتخت شده‌اند.

کلاه‌برداری و سرقت از پلتفرم‌های ارز دیجیتال به میلیاردها دلار رسیدسرمایه‌گذاری عظیم همراه اول در سرویس‌های دیجیتالرونمایی از بزرگترین کتابخانه دیجیتال جهان اسلام در قم از قاب دوربین

طهرانی مقدم اظهار کرد: سال گذشته در اختتامیه مرحله نهایی دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج، تیم بازی سازی سیستان و بلوچستان با ساخت بازی 41 برگرفته از خاطرات رزمندگان لشکر "41 ثارالله" مقام اول کشور را به خود اختصاص داد که امیدواریم تیم های منتخب استان امسال نیز در این رویداد حائز کسب رتبه شوند.

مسئول سازمان فضای مجازی بسیج استانسیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: در آیین اختتامیه این رویداد ملی علاوه بر تجلیل از برگزیدگان نهایی هر بخش، برترین های فضای مجازی کشور نیز معرفی و تقدیر می‌شوند.

انتهای پیام/ ت

source article

دیدگاهتان را بنویسید