تیم فوتبال دسته اول / قشقایی شیراز مقابل پارس جنوبی جم بوشهر شکست خورد


به گزارش خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران، این دیدار که عصر روز جمعه در ورزشگاه یادواره شیراز از هفته سیزدهم این رقابت ها برگزار شد، تیم میزبان را با تساوی دو بر صفر به پایان رساند.

تیم قشقایی شیراز که در این فصل بازی های خوبی انجام داد و در صدر جدول نیز قرار داشت به تدریج روند نزولی به خود گرفت و اکنون در رده هفتم جدول قرار دارد.

تیم های قشقایی و پارس جنوبی جم در حالی به مصاف هم رفتند که دو تیم به ویژه تیم میهمان برای جدایی از انتهای جدول به سه امتیاز نیاز داشتند.

در نیمه اول دو تیم بازی فیزیکی نداشتند اما اتفاق خاصی روی دروازه ها نیفتاد و دو تیم بدون گل راهی رختکن شدند.

سه گل در نیمه دوم

اما در نیمه دوم هر دو تیم بهتر از نیمه اول بازی کردند و نتیجه سه گل شد.

در حالی که شاگردان مهدی رجب زاده، سرمربی تیم قشقایی برای گلزنی بی تابی می کردند، درهای آنها به روی جریان مسابقه باز شد.

در دقیقه 81 تیم میهمان با ضربه کرنر و ضربه سر سامان محرابی زاده دروازه تیم قشقایی را باز کرد.

تیم فوتبال دسته اول / قشقایی شیراز مقابل پارس جنوبی جم بوشهر شکست خورد

تصویری از دیدار تیم های قشقایی شیراز و پارس جنوبی جام بوشهر در ورزشگاه حافظیه شیراز.

تیم میزبان شامل 10 نفر بود

قشقایی ها پس از به ثمر رساندن گل حمله کردند اما در دقیقه 82 علی اصغر عربی بازیکن تیم قشقایی که لحظاتی پیش وارد بازی شده بود با دریافت کارت قرمز از زمین مسابقه اخراج شد تا کار برای تیمش سخت شود.

اما این پایان کار نبود زیرا جم پارس جنوبی که به دنبال ضدحمله بود در دقیقه 85 گل دوم را به ثمر رساند و کار را برای میزبان سخت کرد.

شاگردان قشقایی در دقیقه 90 بازی یکی از گل ها را با ضربه پنالتی جبران کردند که دو بار توسط کیخسرو سیابور تکرار شد و در نهایت این دیدار با نتیجه 2 بر یک به سود پارس جنوبی به پایان رسید. تیم جم بوشهر.

اعتراض اعضای تیم قشقایی به این حکم

پس از سوت پایان داور، تعدادی از هم تیمی های او در تیم قشقایی به حکم داور اعتراض کردند.

در پایان هفته سیزدهم تیم ملوان انزلی با 27 امتیاز صدرنشین، میس کرمان با 26 امتیاز و استقلال خوزستان با 25 امتیاز به ترتیب دوم و سوم شدند.

تیم قشقایی با این شکست با 20 امتیاز هفتم شد و پارس جنوبی جم با 17 امتیاز به رده نهم صعود کرد.

18 تیم در رقابت های لیگ دسته اول فوتبال جام آزادگان شرکت می کنند که پس از انجام 34 مسابقه تیم های اول و دوم جدول جواز صعود به بیست و دومین دوره لیگ برتر انگلیس را دریافت می کنند و سه تیم در پایین لیست جدول به گروه ملحق خواهد شد.

استقلال ملاثانی اهواز، شاهین شهرداری بوشهر و ماشین سازی تبریز نیز سه تیم آخر جدول هستند اما هنوز 21 دیدار تا پایان این رقابت ها باقی مانده است.

دیدگاهتان را بنویسید