تیم والیبال بانوان باریج اسانس کاشان ستارگان فارس را با شکست بدرقه کرد

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کاشان ، در هفته پنجم بازی لیگ برتر والیبال زنان تیم والیبال باریج اسانس کاشان به سرمربی‌گری فرزانه شعبان خمسه در پنجمین بازی خود به مصاف ستارگان فارس رفت.

شاگردان خمسه در ست اول بازی مقابل تیم والیبال بانوان ستارگان فارس با نتیجه 25 بر شش نتیجه را به سود خود پایان دادند و در ست دوم این بازی نیز با نتیجه 25 بر 18 بر تیم حریف خود غلبه کردند.

تیم والیبال زنان باریج اسانس کاشان در ست سوم با نتیجه 25 بر 12 نتیجه را به نفع خود به پایان برد و در مجموع با نتیجه سه بر صفر قاطعانه در مقابل تیم والیبال بانوان ستارگان فارس از سری مسابقات لیگ برتر والیبال بانوان کشور به پیروزی رسید.

شهنازی: آرمان حضور در بین 4 تیم برتر المپیک بیشتر شبیه رؤیاست/ والیبال ایران نزول خواهد کردهفته پنجم لیگ برتر والیبال بانوان| ریف اصفهان برای پنجمین بار شکست خوردتیم والیبال بانوان بازی اسانس کاشان هفته چهارم را با برد مقتدرانه پشت سر گذاشت

این دیدار را ماندانا نسرین حق‌شناس و شیما حقوقی‌زاده داوری کردند و پریچهر غفاری و نازآفرین فنودی به عنوان ناظر داور و ناظر فنی قضاوت و نظارت بر این بازی را برعهده داشتند در حالی که این تیم بازی قبلی خود مقابل بانوان ورامین را با نتیجه 3 بر صفر با پیروزی پشت سر گذاشت و امشب نیز در سالن 7 مهر کاشان بازی پنجم خود را به پایان رساند.

انتهای پیام/801/ ع

source article

دیدگاهتان را بنویسید