تیم والیبال بانوان باریج اسانس کاشان نخستین شکست در سوپرلیگ را تجربه کرد

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کاشان ، در هفته سوم بازی لیگ برتر والیبال زنان تیم والیبال باریج اسانس کاشان به سرمربی‌گری فاطمه شعبان خمسه در خانه والیبال تهران به مصاف سایپا رفت اما بازی را با نتیجه سه بر دو واگذار کرد.

تیم میزبان در ست اول بازی را با نتیجه 26 بر 24 به سود خود به پایان رساند اما در ست دوم تیم والیبال بانوان باریج اسانس با نتیجه 25 بر 19 بر سایپا غلبه کرد و نتیجه یک بر یک تا ست دو به پایان رسید.

ملی‌پوش والیبال ایران پس از حضور در سری A: خوشحالم در قوی‌ترین لیگ جهان بازی می‌کنملیگ برتر والیبال| راه‌یاب ملل مریوان تیم سایپا تهران را در خانه شکست دادلیگ برتر والیبال| سرمربی پیکان تهران: شرایط تیمی خوبی نداشتیم/ به فکر بازی‌های بعدی هستیم

شاگردان خمسه در ست سوم با نتیجه 25 بر 21 تیم سایپا را مغلوب خود کردند اما در ست چهارم با نتیجه 27 بر 25 بازی را به میزبان واگذار کردند و در شرایطی که هیچ یک از دو تیم قصد عقب نشینی نداشتند در نهایت این تیم سایپا بود که 15 بر 13 و با نتیجه نهایی سه بر دو بازی را به سود خود به پایان رساند.

این دیدار را ماندانا مطیعی‌حقیقی و هدیه صابری داوری کردند و منیژه صادقی و اکرم ابن‌یمین به عنوان ناظر داور و ناظر فنی قضاوت و نظارت بر این بازی را برعهده داشتند؛ این تیم بازی قبلی خود مقابل جوانان زرتشت یزد را با نتیجه سه بر صفر با پیروزی پشت سر گذاشت.

انتهای پیام/801/ ع

source article

دیدگاهتان را بنویسید