ثبت نام مهمانی و انتقال دانش آموزان از فردا آغاز می شود – مهر فرتاستفا | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از کانون دانشجویی، دکتر. اردوان ارژنگ: «براساس آغاز ثبت نام انتقال دانشجو، متقاضی و انتقال به سایر دانشگاه ها، طبق اطلاعیه شماره یک از معاونت دانشجویی، سامانه ثبت نام درخواست کلاس و انتقال دانشجویان کاردانی، کارشناسی و دکتری سایت سجاد https: //portal.saorg .ir) از اول اردیبهشت ماه فعال و تا 31 اردیبهشت 1401 برای متقاضیان دارای شرایط ویژه ادامه دارد.

وی گفت: دانشگاه های مبدأ نیز موظفند درخواست دانشجو را بررسی و در صورت داشتن شرایط، نظر خود را از یکم خرداد لغایت 6 تیرماه در سامانه اعلام و در صورت موافقت فارغ التحصیلی دانشجو را به دانشگاه متوسط ​​ارسال کنند. درخواست ها از تاریخ 16 تیرماه لغایت 30 مرداد ماه سال جاری بررسی و از طریق سامانه مذکور اعلام گردد.

دانشجوی علی البدل درون مؤسسه نیز اظهار داشت: در سامانه مذکور طبق بند ج قانون حمایت از خانواده و حمایت از جوانان (1400/8/19) سهم دانش آموز دختر دارای فرزند زیر دو سال است. به موارد اضافه شده است.

لذا گزارش در اطلاعیه شماره.

کانون های دانشجویی وزارت علوم به منظور رعایت هرچه بهتر قوانین و تسهیل در میهمانی و جابجایی ضروری دانش آموزان، نسبت به ثبت نام متقاضیان سال تحصیلی 1402-1402 از طریق سامانه سجاد به آدرس پورتال https: // اقدام خواهند کرد. saorg.ir.

با توجه به شرایط به وجود آمده به دلیل شروع بیماری عروق کرونر در کشور و رعایت دستورات ستاد ملی مبارزه با کرونا از سوی کلیه نهادهای دانشگاهی، به اطلاع می رساند در صورت تداوم بیماری، پذیرایی و انتقال دانشجویان مطابق با شرایط حاکم و توافق در مبدأ و مقصد با درخواست های مربوطه، بازگشت به حالت عادی در موسسات آموزش عالی امکان پذیر خواهد بود.

دانشگاه ها و مؤسسات باید با استفاده از ابزارهای اطلاع رسانی مناسب، به ویژه از طریق دنیای آنلاین، زمان شروع ثبت نام درخواست مهمان و نقل و انتقالات را به اطلاع کلیه دانشجویان برسانند.

دانشگاه های مبدا باید درخواست دانشجو را بر اساس مفاد قانون شماره یک بررسی کنند. 88441/3/41 از تاریخ 92/03/20 (در صورت تایید توافقنامه جدید) و در صورتی که شرایط از 1 خرداد تا 6 تیر ماه باشد، نظر دهید ثبت نام در سامانه و در صورت موافقت دانشجو، نسخه ها را از طریق به دانشگاه مقصد ارسال نمایید. سیستم. سپس دانشگاه های میانی حداکثر تا پایان مردادماه درخواست ها را بررسی و از طریق سامانه مذکور اعلام کنند.

تعهدات متقاضی:

در صورتی که دانشجو در شرایط خاص زندگی کند، همزمان با آگاهی از شرایط حاکم بر بیماری عروق کرونر و شرایط دانشگاه مبدأ و نقطه عطف، از وضعیت تحصیلی و شرایط ثبت نام خود به طور کامل مطلع می شود. سامانه سجاد دانشجویی استقرار در تاریخ درج شده (اول تا 30 اردیبهشت) و یکم اردیبهشت ماه درخواست خود بر اساس نوع آن (2 نیمسال تحصیلی، تمدید ضیافت، میهمانان عادی و جابجایی) برای سال تحصیلی 1401-1402 و با اطلاع کامل از شرایط شرایط دانشگاه متوسط، محدوده و مدرک، وضعیت دوره. درخواست برای یک دانشگاه فارغ التحصیل، یک کالج یا موسسه فارغ التحصیل را انتخاب کنید و اسناد درخواست ارسال شده را اسکن و پیوست کنید.

توجه: لازم به ذکر است متقاضیان برای ثبت درخواست ابتدا باید در سامانه سجاد ثبت نام کرده و پس از دریافت نام کاربری و رمز عبور از واحد خدمات نمایندگی، درخواست خود را ارسال کنند.

مسئولیت صحت اطلاعات و اطلاع اشخاص مورد درخواست در خصوص شرایط خاص و درخواست آنها بر عهده متقاضی خواهد بود و در صورت عدم رعایت هر یک از اطلاعات ارائه شده، درخواست از سمت حسابرسی حذف خواهد شد.

دانشگاه انتخاب شده باید در شهر محل سکونت خانواده متقاضی و یا در صورت عدم حضور دانشگاه در شهر در شهرهای نزدیک به محل سکونت باشد تا از تردد غیر ضروری جلوگیری شود.

همچنین متقاضیان در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکل در رابطه با سامانه درخواست خود را از قسمت پشتیبانی سامانه ارسال نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید