جاده‌های ساوه همچنان "جان" می‌گیرد/ 5کشته در تصادف اتوبان ساوه ـ بوئین‌زهرا

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، شهرستان ساوه از جمله استان‌های مرکزی است که براساس گفته مسئولان استان بالاترین آمار تصادفات و مرگ و میر سوانح رانندگی را به خود اختصاص داده به طوری که در چند سال اخیر مدیرکل راهداری استان محورهای مواصلاتی ساوه را دارای بالاترین آمار تصادفات استان مرکزی معرفی کرد.

این درحالیست که مسئولان این شهرستان نیز در این سال‌ها بارها هشدار داده‌اند به طوری که فرماندار اسبق ساوه بیشترین حجم تصادفات و سوانح جاده‌ای استان مرکزی را مربوط به شهرستان ساوه دانست.

با این حال، این آمار خونین در جاده‌های این شهرستان ادامه دارد به طوری که صبح امروز متاسفانه براثر تصادف مرگبار و خونین در شهرستان ساوه 5 هموطن خود را به سبب تصادف جاده‌ای از دست دادیم.

تصادف مرگبار در "جاده دندی" جانِ 4نفر را گرفتتصادف‌های فوتی در استان قزوین 62 درصد کاهش یافت

سرهنگ محمد پورشمس، رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مرکزی با اشاره به وقوع حادثه خونین درجاده‌های ساوه اظهار داشت: متاسفانه صبح امروز شاهد وقوع یک فقره تصادف خونین در محور ساوه – بوئین زهرا بودیم که در آن یک دستگاه خودروی سواری تیبا با کامیون کشنده به شدت برخورد کرد که با کمال تاسف 5 نفر از سرنشینان خودروی تیبا جان خود را از دست دادند.

وی افزود: ساعت 3 امروز صبح با اعلام وقوع یک فقره تصادف در کیلومتر 14 اتوبان ساوه – بوئین زهرا، تیم های امدادی و انتظامی در محل در سریع‌ترین زمان ممکن حضور یافتند که متاسفانه باحضور ماموران پلیس و امدادی در صحنه مشخص شد در این سانحه رانندگی که 5 نفر از سرنشینان تیبا در دم براثر این تصادف جان خود را از دست داده‌اند.

رئیس پلیس راه استان مرکزی خاطرنشان کرد: براساس اعلام و بررسی کارشناس پلیس راه استان مرکزی، علت این سانحه بی‌مبالاتی راننده تیبا به علت حرکت در خلاف جهت راه نسبت به کامیون کشنده فوکون بوده است که منجر به وقوع چنین حادثه تلخی شده است.

انتهای پیام/711/س

source article

دیدگاهتان را بنویسید